Zbiórka Pomóż walczącemu z nowotworem... - miniaturka zdjęcia

Pomóż walczącemu z nowotworem... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż walczącemu z nowotworem... - zdjęcie główne

Pomóż walczącemu z nowotworem...

471 290 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 9 622 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Bielak - awatar

Piotr Bielak

Organizator zbiórki

Nasz Kuba to 16-letni chłopiec, zawodnik Lublinianki, u którego w grudniu 2020r. zdiagnozowano złośliwego guza pnia mózgu (glejaka). Kuba jest już po radioterapii, teraz w trakcie rehabilitacji i przed kosztownym leczeniem. Kubę i rodziców czeka teraz walka poza boiskiem o jego zdrowie i życie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotr Bielak - awatar

  Piotr Bielak

  08.11.2021
  08.11.2021

  Kuba to prawdziwy twardziel. W Jego walce z nowotworem może liczyć na pomoc rodziny, przyjaciół, szkoły, kolegów oraz wielkiej rzeszy ludzi z wielkim sercem, z którymi losy Kuby zostały połączone. Kuba, u którego w grudniu 2020 roku zdiagnozowano złośliwego glejaka pnia mózgu pod sam koniec roku miał przeprowadzoną biopsję, której badanie potwierdziło diagnozę. W styczniu i lutym 2021 roku przeszedł radioterapię przebywając w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Po powrocie do domu Kuba dodatkowo zmaga się niedowładem prawej strony ciała. Jeszcze w Warszawie rozpoczęła się rehabilitacja Kuby. Po powrocie do domu Kuba kontynuuje rehabilitację, której celem jest powrót do sprawności. W miesiącu kwietniu 2021 roku Kuba rozpoczął leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie lekiem zawierającym Sirolimus, którego zadaniem jest zatrzymanie rozwoju glejaka. Los Kuby nie pozostał również obojętny rodzinie za granicą, która doprowadziła do kontaktu rodziny Kuby z Profesor Sabine Mueller z Zurychu w Szwajcarii, która pracuje również w ośrodku San Francisco w USA. Po konsultacji do Stanów zostały wysłane próbki z pobranego glejaka w celu przeprowadzenia ich badania, pod względem możliwego leczenia Kuby. Wstępnie zaproponowano przeprowadzenie tych badań w Stanach, jednak udało się zorganizować je za pomocą firmy kurierskiej, która dostarczyła je do USA w ciągu 3 dni. Pod koniec maja 2021 roku otrzymaliśmy wyniki badań próbek, które wykazały mutację K27M H3F3A oraz dodatkowo dwie mutacje TP53. W trakcie konsultacji z Profesor Mueller zapadła decyzja o kontynuowaniu obecnego leczenia z zastosowaniem leku zawierającego Sirolimus. Profesor stwierdziła również, iż w dalszym ciągu operacja jest możliwa oraz że najpierw należy kontynuować rozpoczęte leczenie jako odpowiednie. Na początku czerwca 2021 stan Kuby znacznie się pogorszył. Organizm Kuby niekorzystnie zareagował na te wszystkie zmiany, leki, sytuacje z nim samym oraz wokół niego. Leczenie zostało wstrzymane do czasu poprawy wyników organizmu Kuby. Niezliczona liczba konsultacji, wizyt u lekarzy, przeprowadzonych badań i zastosowanych terapii umożliwiła Kubie powrót do leczenia lekiem zawierającym Sirolimus. W ostatnim czasie po analizie badań i dokumentacji Kuba został zakwalifikowany również do udziału w badaniach prowadzonych przez Klinikę w Zurychu, tu jednak muszą się pojawić takie, które uwzględnią jego stan oraz przebyte leczenie. Kuba jest pod stałą opieką psychologa i kontynuuje rehabilitację i leczenie, dzięki którym będzie mógł wrócić do normalności. Cały czas czekamy na leczenie w Szwajcarii, ale i szukamy nadal pomocy na całym świecie, dlatego stała pomoc ludzi dobrego serca jest dla nas dużym wsparciem. Uśmiech Kuby wyraża więcej niż wszystkie słowa, które opisują jego sytuację, a to jest dowód że dotychczasowa pomoc i wsparcie skutecznie pomagają.

  Zdjęcie aktualizacji 81 014

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2022
  13.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • geomex i widzowie - awatar

  geomex i widzowie

  27.04.2022
  27.04.2022

  trzymam kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  Trzymaj się i walcz chłopaku! Dużo siły dla Ciebie i rodziców! Ściskam Was mocno.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2021
  25.11.2021

  Good luck Kubus

 • Zbyszek - awatar

  Zbyszek

  09.11.2021
  09.11.2021

  Wiary, wytrwałości siły dla Kuby i rodziców!

471 290 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 9 622 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Bielak - awatar

Piotr Bielak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9 622

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Sylwia Przekora - awatar
Sylwia Przekora
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
geomex i widzowie - awatar
geomex i widzowie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jabty - awatar
Jabty
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij