Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Witam... Nazywam się Patrycja i proszę o pomoc... Zbieram na żywność... Chemię i Pampersy dla dziecka.. nastał dla nas ciężki czas i potrzebuje waszej pomocy... Wstyd mi jest prosić ale tym razem nie mam innego wyjścia... Nie daje rady sama tego wszystkiego zalatwic... Liczy się każda złotówka... Z góry dziękuję za pomoc i będę bardzo wdzięczna! ❤️
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!