Zbiórka Trzeci Nagi Bieg Mikołajkowy - miniaturka zdjęcia

Trzeci Nagi Bieg Mikołajkowy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Trzeci Nagi Bieg Mikołajkowy - zdjęcie główne

Trzeci Nagi Bieg Mikołajkowy

18 325 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blazej Formella - awatar

Blazej Formella

Organizator zbiórkiKochani Ludzie!

Grudzień to magiczny okres, ale niestety nie dla wszystkich. Chcąc dać trochę radości tym najbardziej potrzebującym, kolejny rok z rzędu organizujemy świąteczną pomoc!

Trzy lata temu w święta – ze zdecydowanie mniejszym szumem medialnym – zbieraliśmy dla dziewczyny, która wraz ze swoją matką opiekuje się niepełnosprawnym, przykutym do łóżka bratem. Wówczas odmówiono im nawet niezbędnych wizyt pielęgniarki, ze względu na panującą pandemię. Chłopak otrzymał wsparcie na produkty pierwszej potrzeby. W zeszłym roku rodzina otrzymała od nas taka sama kwotę. W tym roku pomagamy mu ponownie, aby odciążyć choć trochę w codziennych kosztach opieki. 

Nie bez echa obiła się nasza akcja dobroczynna sprzed dwóch lat.  Nasz bieg wokół Klifu choć szalony, okazał się opłacalny, bo rozruszał zbiórkę i udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł, co przewyższyło potrzebny na pomoc budżet, zarezerwowany m.in. dla dzieci z domu dziecka. Szalonym doświadczeniem było przesłuchanie na komisariacie w Gdyni Redłowie, zakończone skazaniem jednego z nas Przez Adwokacki Sąd Dyscyplinarny. 

W zeszłym roku postanowiliśmy zaprosić do udziału w biegu i zorganizowaliśmy Nagi Bieg Mikołajkowy, w którym każdy mógł wziąć udział. Naszą akcje wsparło TVN24, TVP 3 Gdańsk oraz Trójmiasto.pl dzięki czemu udało nam nie uzbierać ponad 25 tysięcy złotych w gotówce oraz ponad 10 tysięcy złotych w prezentach. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc i zaufanie w imieniu naszym, dzieci z domu dziecka, Domu Samotnej Matki w Gdyni, Hospicjum oraz pojedynczych osób, które otrzymały niezbędne wsparcie.

W tym roku, chcemy powtórzyć to co robimy od kilku lat i pomóc nie mniejszej liczbie osób niż w latach poprzednich. I tak dostaliśmy list do Mikołaja od kilkunastu wspaniałych dzieci z Domu Dziecka, a każde z nich wymarzyło sobie jeden prezent pod choinkę, dzięki któremu na ich twarzy zagości wielki uśmiech 

W tym roku także możecie wziąć udział w naszym tzw. Nagim Biegu Mikołajkowym! Koszt uczestnictwa to dowolna kwota wpłacona na zbiórkę. Strój obowiązujący podczas biegu to czapka mikołajka oraz dowolna bielizna / strój kąpielowy / krótkie spodenki itp. a poza tym nic więcej. Liczymy na mroźne temperatury, ponieważ widzimy się na gdyńskim bulwarze 16 grudnia o godzinie 11:00

Oczywiście możesz wesprzeć nasza inicjatywę nawet jeśli nie chcesz z nami biec.

Zebraną przez Nas kwotę przekażemy na rzecz niepełnosprawnego chłopaka, prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Pogórzu, Dom Samotnej Matki w Gdańsku, a nadto ponownie chcielibyśmy wesprzeć Hospicjum im św. Wawrzyńca w Gdyni oraz Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”.


Jeśli ktoś z Was, miałby chęć zakupienia osobiście takiego prezentu i dostarczenia nam go, zapraszam do kontaktu prywatnie.

Pamiętajcie, że dobro wraca, a każda kwota ma znaczenie, nawet ta najmniejsza.

Czy możemy liczyć na Waszą pomoc?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2023
  14.12.2023

  pozdro techno

 • Michał Karaś - awatar

  Michał Karaś

  13.12.2023
  13.12.2023

  Dajmy pomoc bezinteresownie .

18 325 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 94 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Blazej Formella - awatar

Blazej Formella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 94

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Maciej Duszyński - awatar
Maciej Duszyński
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
850
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olka - awatar
Olka
20
S. i M. - awatar
S. i M.
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij