Zbiórka Przyczepa lub kotywrócą na ulicę - miniaturka zdjęcia

Przyczepa lub kotywrócą na ulicę Jak założyć taką zbiórkę?

Trzy koty odpoczywające na balkonie w słońcu.

Przyczepa lub kotywrócą na ulicę

100 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Skalska - awatar

Edyta Skalska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich!

🙏🙏🙏 Błagam o pomoc, zbiórkę założyłam, ponieważ jestem wyrzucana z domu razem z kotami, które są z nami niektóre po kilka lat! Chce zamieszkać z moimi kotami w przyczepie kempingowej, gdzie będziemy wreszcie mieć spokój. Przy takiej ilości kotów, nie stać mnie na przyczepę kempingową, która byłaby dla nas domem a tym bardziej nie stać mnie na wynajem czegokolwiek, poza tym nikt nie przyjąłby mnie z tyloma kotami! Od końca tamtego roku, moja matka stawia mi warunki, że albo koty, (4 z nich sikają po domu, uważam że ze stresu) idą na pole albo wynocha z domu. Niektóre z tych kotów, nigdy nie były na polu i jestem stawiana pod ścianą, że mają iść na pole albo wyny z domu i to dosłownie, mówi, że zrobi porządek z kotami. Od lat w domu są kłótnie, awantury i jestem pewna, że te koty posikują ze stresu na co mam nawet dowód od lekarza. Moja matka nie dotyka kotów, nie głaszcze i nagle po tylu latach stały się dla niej problemem, którego ona nie chce. Nie spodziewałam się, że zostanę postawiona w takiej sytuacji i na pewno nie pozwolę, aby koty poszły do schroniska, ponieważ je Kocham i są dla mnie wszystkim co dobre.  Wszystkie koty są z ulicy i zostały uratowane od śmierci. Prosiłam, aby zmieniła swój stosunek do kotów, głaskała, miała jakikolwiek kontakt fizyczny z nimi, absolutnie nie zrobi tego, a to spowodowałoby, że przestaną te koty (kilka), sikać po domu. 


Widać, że nie chce rozwiązać problemu tylko pozbyć się po prostu kotów, które przez tyle lat dawały nam miłość. Kim trzeba być, aby wyrzucać oswojone zwierzęta po tylu latach? Proszę pomóżcie mi uratować te koty, którym wszystko zapewnie, ale bez schronienia nie dam rady. Błagam o pomoc w zakupie przyczepy kempingowej w której chce z nimi zamieszkać a na którą mnie nie stać. Same koszty jedzenia czy leczenia, są bardzo duże a obecnie mam kotkę chorą na gruczolakoraka płuc, druga kotka jest chora na niewydolność nerek, trzeci kotek ma ibd a czwarta kotka na zapalenie trzustki🙏🙏🙏😭 Zapraszam również na moją stronę na facebooku  #kotyzulicyuedyty

BŁAGAM LOSY KOTÓW ZALEŻY OD WASZEJ POMOCY 🙏🙏🙏

100 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Skalska - awatar

Edyta Skalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ola Byś - awatar
Ola Byś
100
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail