Monika Retkowska
Hej!!
Kochani czas na aktualizację.
Dziś 29.04 śmiało mogę powiedzieć, że z Natalia jest dużo lepiej i to również wasza zasługa.
Na chwilę obecną Natalia jest po usunięciu woreczka żółciowego.Powiedziano nam ,że po tym co przeszła,może być jeszcze wiele niespodzianek.
Nasza zbiórka stanęła,a Natalia nadal potrzebuje pomocy.
Chodzi dopóki ma prywatną rehabilitację i tylko z ortezą.
Sama rehabilitacja na NFZ nie daje zbyt wiele.Przykurcz mięśni wraca.Radzimy sobie jak możemy,częste spacery i ćwiczenia w domu.Na rehabilitację prywatną już nie mamy pieniążków.
Jak pisałam wcześniej Natalia jest bez dochodu.Ma tylko zasiłek stały z MOPS-u , Alimenty odroczone,tatuś unika odpowiedzialności,nie odebrał pisma sądowego.
Brakuje na opłaty ,na życie i rehabilitację,leki.
Natalia nadal ma zablokowany układ nerwowy i potrzebuje pomocy.
Proszę ludzi o dobrym sercu o dalsze wsparcie naszej zbiórki.
Teraz od was zależy co będzie dalej.
Każda złotówka się liczy❤️
Dobro wraca,pomóżmy Natalii.
Ona walczy o siebie dla dzieci ❤️








Sławek z Chełmna
Dużo zdrowia.
Anonimowy Darczyńca
Monika wracaj do zdrowia 🤞
Monika Plewka
Powodzenia!❣️
Justyna Wierzbowska
Zdrówka, dużo sił,cierpliwości w dalszych rehabilitacjach, sprawności dla siebie i w wychowaniu dzieci, trzymaj się ❤️
Anonimowy Darczyńca
Natalko jesteś największą wojowniczką jaką znam. Szczesliwego nowego roku