Zbiórka Leczenie Przygarniętej Teddy - miniaturka zdjęcia

Leczenie Przygarniętej Teddy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie Przygarniętej Teddy - zdjęcie główne

Leczenie Przygarniętej Teddy

0 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Laskowski - awatar

Marcin Laskowski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Marcin i od zawsze bylem miłośnikiem zwierząt. Ostatnio jednak spotkała mnie bardzo przykra niespodzianka. Dnia, którego wszystko się zdarzyło miałem jak zawsze wracać tą samą od 5 lat ścieżką ze szkoły. Jednak tego popołudnia coś mnie natchnęło i postanowiłem wrócić do domu przez las. [Jak się później okazało, nie miałem czego żałować :)] Gdy już wychodziłem z leśnego terenu za drzewem usłyszałem strasznie dziwne dźwięki. Na początku troszeczkę się przeraziłem, ale ciekawość dała za wygrana. Podchodząc bliżej celu odgłosy wydawały sie coraz straszniejsze. Gdy wkońcu doszedłem do źródła dźwięku nie mogłem uwierzyć, na co patrze. Jak się okazało dźwięki dochodziły z zawiązanej plastikowej torby. Mówiąc szczerze miałem łzy w oczach kiedy to zobaczyłem dlatego jak najszybciej wziąłem się za wydostanie ze środka tego, co znalazłem. Biorąc na ręce te cudowne stworzenie wyczułem w nim strach oraz lęk, lecz po chwili wszystko nagle ustało jakby nigdy nic się nie wydarzyło. Wtedy poczułem pewną więź z tym kotem dlatego nie mogłem pozwolić, aby został on na pastwę losu w tym lesie. I tutaj chciałbym wszystkich odbiorców prosić o pomoc. Podczas gdy kotek chciał wydostać się z zamkniętej reklamówki przez ograniczenie ruchu oraz ciągle obroty nabawił się skrętu żołądka. Zabieg kosztuje około 700zł + leki. Niestety nie jestem w stanie obecnie uzbierać takich pieniędzy w tak krótkim czasie. Chodzę do pracy na weekendy (na więcej nie pozwala mi szkoła)jednak dalej to nie starcza na pokrycie kosztów. Dlatego mam nadzieje ze znajdą się tutaj ludzie który będą w stanie pomoc dla mnie oraz mojego czworonożnego przyjaciela :)

Jako,że bardzo zależy mi na szybkim uzbieraniu pieniędzy cała zbiórka będzie również na innych portalach więc proszę nie zgłaszać tego jako spam :)

Liczę na was :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Laskowski - awatar

Marcin Laskowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij