Zbiórka Zrzutka na czynsz SKT - miniaturka zdjęcia

Zrzutka na czynsz SKT

Zbiórka Zrzutka na czynsz SKT - zdjęcie główne

Zrzutka na czynsz SKT

6 551 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać teraz
 
Beata Szu-Neumann - awatar

Beata Szu-Neumann

Organizator zbiórki

Zwracam się z prośbą o przetrwanie Studia Kreacji Tańca. Od ponad 20 lat prowadzimy zajęcia dla dzieci,młodzieży i dorosłych. Naszą specjalnością jest taniec towarzyski i tango argentyńskie. W tym trudnym czasie zostaliśmy pozbawieni możliwości uczenia, pracy, a tym samym przychodów. Nie chcielibyśmy stracić sali , którą od 15 lat wynajmujemy. A koszt jej utrzymania nadal zostanie. Jeśli więc ktoś chciałby nas wesprzeć to prosimy choć o niewielkie wpłaty. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ryszard - awatar

  Ryszard

  14.04.20
  14.04.20

  cos sie zatrzymało wiec trzeba wstrżasnąć aby ruszyło

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.20
  29.03.20

  Wiadomość Kasi Masiakowej, mojej ukochanej córki zaowocowała udziałem w "pomagam". Pozdrawiam - też ulubieniec tańca

 • Jacek i Mariolka - awatar

  Jacek i Mariolka

  28.03.20
  28.03.20

  Panie Macieju trzymajcie się jesteśmy z wami Mariolka Jacek domowy kościół

6 551 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Wpłać teraz
 
Beata Szu-Neumann - awatar

Beata Szu-Neumann

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ryszard - awatar
Ryszard
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Szukalska - awatar
Barbara Szukalska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Borzych - awatar
Anna Borzych
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Bloch - awatar
Iwona Bloch
50
Przemysław Piotrowski - awatar
Przemysław Piotrowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij