Zbiórka Ostatnia podróż Sebka - zdjęcie główne

Ostatnia podróż Sebka

40 150 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 805 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Niko Furtak - awatar

Niko Furtak

Organizator zbiórki

Kochani, w dniu 27.12.2019 odszedł od nas Sebastian Furtak. Miał zaledwie 39 lat.

Sebastian- nasz syn, mąż, brat, przyjaciel był cudowną osobą. Żył z pasją. Miał ogromne poczucie humoru. Wszędobylski i ciekawski. Nie znamy drugiej osoby o tak otwartym umyśle. 

W jego towarzystwie zapominaliśmy o wszystkich troskach, a jego uśmiech rozjaśniał nam dzień. 

Tak trudno się nam pogodzić się z ogromną tragedią jaka nas spotkała. Ból po stracie Sebka dotknął nie tylko nas ale każdego kto go znał. 

W związku z tym, że nieszczęśliwy wypadek zdarzył się w Chinach, zbieramy na ostatnią podróż Sebastiana do domu. Do Gdańska. 


Według wstępnych wyliczeń transport i kremacja wynosi  27 tysięcy nie wliczając dodatkowych kosztów. 


Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będzie możliwy powrót Sebastiana do domu.


Z wyrazami szacunku i wdzięcznością

Rodzina

Aktualizacje


 • Niko Furtak - awatar

  Niko Furtak

  28.01.2020
  28.01.2020

  Ponad dwa tygodnie temu świat wypadł nam z rąk rozpadając się na miliony kawałków. Nic w naszym życiu nie będzie już takie samo. Brak jednej osoby potrafi zmienić wszystko.. Dzięki Waszej pomocy udało się nam ogarnąć przytłaczającą rzeczywistość. Dzięki Wam Sebek do nas wróci - wróci do domu. Chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za ogrom wsparcia jakie było nam dane odczuć w tej sytuacji. Dziękujemy za każdy, nawet najdrobniejszy. Za każde udostępnienie, za każdą wpłatę. Za morze ciepła i wsparcia, które przynęły i płyną nadal w naszym kierunku. Żadne słowa nie są w stanie oddać tego jak nasza rodzina jest Wam wdzięczna. Dziękujemy!!! Nigdy nie zapomnimy tego co dla nas zrobiliście. Mamy nadzieję, że życie pozwoli nam odwdzięczyć się światu za to wszystko. Bo wierzymy, że dobro wraca. Mamy ogromną prośbę, żebyście udostępnili te słowa wszędzie tam gdzie była udostępniona nasza zbiórka. Chcielibyśmy tym podziękowaniem trafić do każdego kto okazał nam serce.

  Zdjęcie aktualizacji 43 577

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2020
  27.01.2020

  Seba był wspaniałym kumplem, trudno wciąż uwierzyć... Koniecznie proszę dać znać o pogrzebie.

 • Grażyna i Piotr - awatar

  Grażyna i Piotr

  24.01.2020
  24.01.2020

  ,,,,,,,,,

 • Teresa Grabowska - awatar

  Teresa Grabowska

  24.01.2020
  24.01.2020

  wyrazy współczucia

 • Sarkel - awatar

  Sarkel

  24.01.2020
  24.01.2020

  Wracaj w spokoju Furu!

 • Monika P. - awatar

  Monika P.

  24.01.2020
  24.01.2020

  [*]

40 150 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 805 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Niko Furtak - awatar

Niko Furtak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 805

Anna i Wojciech Weilandt - awatar
Anna i Wojciech Weilandt
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
727
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Miętka - awatar
Katarzyna Miętka
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Pancielejko - awatar
Łukasz Pancielejko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij