Zbiórka Na Szpital,który ratuje mi życie - miniaturka zdjęcia

Na Szpital,który ratuje mi życie

Na Szpital,który ratuje mi życie

768 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Strońska - awatar

Paulina Strońska

Organizator zbiórki

Nazywam się Paulina Strońska.Od roku walczę z złośiwym rakiem piersi.Jesetm pod opieką Szpiatal im.Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.Jest tu wspaniały personel jestem pod świetna opieką!Ten Szpital ratuje mi życie i nie tylko mi ! Może wszystkich Szpitali w Polsce nie uda mi się uratować,ale chociaż ten jeden ,który ratuje mi życie!Chciałabym się tą zbiórką odwdzięczyć za wspaniałą opieką nade mną i uważam ,ze personel zasługuje na premię !
Szkoda,że w Polsce na to co najpotzrebniejsze czyli szpitale nie ma pieniędzy.Dlatego chciałabym tą zbiórką zmienić choć trochę w tym kraju kto wie może i na świecie :) Napędzę innych do działania :) Szpital nie wie ,ze zbieram pieniążki.To moja iniscjatywa.NApisałam do PAna Prezdynta list ,ze mogę zagrać charytatywnie ,bo jestem DJ i można wtedy zebrać pieniądze na Szpital lub na inne potzrebujące instytucje.Jescze nie dostałam odpowiedzi,dlatego na ten  moemnt założę chociaż zbiórkę :)Lubię pomagać :) Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę.Chciałabym,zeby coraz bardziej się ulepszał Szpiatl i na wsystkie leki było stać i zmieni się sytuacja  w nasyzm kraju.Dziękuję Wszystkim za Udostęnianie i wpłaty:**<3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Waski - awatar

  Waski

  11.08.19
  11.08.19

  Dorzucam cegiełke. Trzymaj się i niepoddawaj.

  • Paulina Strońska - awatar

   Paulina Strońska - Organizator zbiórki

   06.11.19
   06.11.19

   Dziękuję ślicznie <3

 • Izabela Mi - awatar

  Izabela Mi

  30.07.19
  30.07.19

  ❤💚

 • Żaneta - awatar

  Żaneta

  30.07.19
  30.07.19

  Pomagajmy...grosz do grosza...a uzbiera sie fajna sumka...pamiętajcie dobro powraca kiedyś kazdy z nas może potrzebować takiej zbiórki

 • Kasia - awatar

  Kasia

  30.07.19
  30.07.19

  Paulina wracaj do zdrowia tego ci życzę 😁.

768 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Paulina Strońska - awatar

Paulina Strońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marek Gadomski - awatar
Marek Gadomski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia - awatar
Lidia
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Powikrowski - awatar
Maciej Powikrowski
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij