Zbiórka Na Szpital,który ratuje mi życie - miniaturka zdjęcia

Na Szpital,który ratuje mi życie Jak założyć taką zbiórkę?

Na Szpital,który ratuje mi życie

768 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Strońska - awatar

Paulina Strońska

Organizator zbiórki

Nazywam się Paulina Strońska.Od roku walczę z złośiwym rakiem piersi.Jesetm pod opieką Szpiatal im.Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.Jest tu wspaniały personel jestem pod świetna opieką!Ten Szpital ratuje mi życie i nie tylko mi ! Może wszystkich Szpitali w Polsce nie uda mi się uratować,ale chociaż ten jeden ,który ratuje mi życie!Chciałabym się tą zbiórką odwdzięczyć za wspaniałą opieką nade mną i uważam ,ze personel zasługuje na premię !
Szkoda,że w Polsce na to co najpotzrebniejsze czyli szpitale nie ma pieniędzy.Dlatego chciałabym tą zbiórką zmienić choć trochę w tym kraju kto wie może i na świecie :) Napędzę innych do działania :) Szpital nie wie ,ze zbieram pieniążki.To moja iniscjatywa.NApisałam do PAna Prezdynta list ,ze mogę zagrać charytatywnie ,bo jestem DJ i można wtedy zebrać pieniądze na Szpital lub na inne potzrebujące instytucje.Jescze nie dostałam odpowiedzi,dlatego na ten  moemnt założę chociaż zbiórkę :)Lubię pomagać :) Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę.Chciałabym,zeby coraz bardziej się ulepszał Szpiatl i na wsystkie leki było stać i zmieni się sytuacja  w nasyzm kraju.Dziękuję Wszystkim za Udostęnianie i wpłaty:**<3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Waski - awatar

  Waski

  11.08.2019
  11.08.2019

  Dorzucam cegiełke. Trzymaj się i niepoddawaj.

  • Paulina Strońska - awatar

   Paulina Strońska - Organizator zbiórki

   06.11.2019
   06.11.2019

   Dziękuję ślicznie <3

 • Izabela Mi - awatar

  Izabela Mi

  30.07.2019
  30.07.2019

  ❤💚

 • Żaneta - awatar

  Żaneta

  30.07.2019
  30.07.2019

  Pomagajmy...grosz do grosza...a uzbiera sie fajna sumka...pamiętajcie dobro powraca kiedyś kazdy z nas może potrzebować takiej zbiórki

 • Kasia - awatar

  Kasia

  30.07.2019
  30.07.2019

  Paulina wracaj do zdrowia tego ci życzę 😁.

768 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Strońska - awatar

Paulina Strońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marek Gadomski - awatar
Marek Gadomski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lidia - awatar
Lidia
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Powikrowski - awatar
Maciej Powikrowski
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij