Zbiórka Otwórzmy drzwi PRAWDZIE - zdjęcie główne

Otwórzmy drzwi PRAWDZIE

4 666 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Wilczyńska - awatar

Marta Wilczyńska

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 09.06.2022:

Drodzy - jestem już po nagraniach w studio, projekt okładki właściwie też skończony i dziś powinnam przesłać go do drukarni. Do projektu przyłączyło się wiele stowarzyszeń z całej Polski, co bardzo mnie cieszy i dobrze wróży. Ludzie przesłali piękne i wzruszające podziękowania, które znajdą się na płycie. Jest nas sporo, a będzie coraz więcej. Walka o wolność i dostęp do prawdy to nasza wspólna sprawa. Pozostała tylko kwestia wpłat - jeszcze trochę brakuje, abym mogła opłacić wszystkie koszty, więc proszę Was o darowizny, dziękuję!

............................................................................................................................................


Cześć! ❤️

Super, że jesteś! Zbieram na wydanie SINGIEL, który ma otworzyć DRZWI DO PRAWDY. Zostań tu na chwilę, a dowiesz się więcej.

PRAWDA PONAD WSZYSTKO (łac. veritas super omnia) – to zdanie przyświeca mi w działaniu. Jest moim motorem napędowym i czymś, co wyzwala we mnie siły.

Od lat działam społecznie, organizuję spotkania, uczestniczę w protestach, wspieram wiele ruchów i stowarzyszeń, uświadamiam ludzi poprzez media społecznościowe i kanał YT, propaguję medycynę holistyczną publikując wywiady, tworzę memy i grafiki, piszę piosenki i artykuły. Jednym słowem - intensywnie udzielam się w środowisku tzw. alternatywnym (zaczęłam to robić przed pojawieniem się słynnej pandemii).

Uważam, że praca oddolna to najlepsza droga, by realnie zmienić rzeczywistość i wpłynąć na ludzi, szczególnie tych, którzy byli niewystarczająco informowani o tym co się dzieje, lub z premedytacją wprowadzani w błąd przez media publiczne. PRAWDA nie docierała do wielu milionów Polaków, a ja robiłam co mogłam, by to zmienić. 

Nie zawsze było miło, ale wygrała wola niesienia prawdy - ku wolności. To my, zwykli ludzie - także artyści - musimy dawać przykłady odwagi, aby dołączali do nas następni krzewiciele prawdy i zasilali szeregi WOLNYCH LUDZI! Przez sztukę też można zmieniać świat! Niektóre utwory artystyczne zapadają w pamięć: mogą zmieniać świadomość ludzi, pokazywać im drugie dno i aktywizować ich.

Jedna z moich grafik:

Dziś potrzebuję Waszego wsparcia ❤️ Pragnę zaprosić Was do współtworzenia projektu: PRAWDA PONAD WSZYSTKO.

Pierwszym etapem projektu jest wydanie płyty z utworem „Prawda ponad wszystko” poświęconego śp. dr Zbigniewowi Hałatowi. Na płycie oprócz tej (i jeszcze drugiej piosenki) będą także WYBRANE WYPOWIEDZI dr Hałata, oraz PODZIĘKOWANIA od znanych i lubianych w środowisku pro-wolnościowym ludzi.

SINGIEL jest częścią większego projektu artystyczno-obywatelskiego, który obejmuje:

 • 2 kampanie społeczne (kampania PRANIE MÓZGU i kampania dot. KONTROLI SPOŁECZNEJ)
 • książkę o Lekarzach Niezłomnych (zaczęłam ją pisać przed pandemią, inspiracją był prof. Jan Talar, którego poznałam osobiście i z którym do dziś utrzymujemy kontakt; książka ma już ok. 150 stron)
 • wydanie płyty patriotycznej z utworami moimi, oraz działaczy z całej Polski, którzy zostaną zaproszeni do udziału


Chcę zacząć od wydania SINGLA, aby dochód z jego sprzedaży móc przeznaczyć na pozostałe projekty. Jest to więc SINGIEL - CEGIEŁKA na dostęp do wiedzy i prawdy, promocję lekarzy niezależnych i dalsze działania społeczne. Dlatego proszę Was o wsparcie finansowe.

Tak wygląda projekt okładki:

Dzięki pozyskanym wpłatom, będę mogła zapłacić muzykom, realizatorowi dźwięku, wydrukować okładkę i wytłoczyć płytę. Na to potrzebuję ok 4.500-5000 zł. Jeśli wpłat będzie więcej – wszystko będzie przeznaczone na realizację następnych punktów projektu, czyli: 2 kampanii społecznych, dokończenia i wydania książki o lekarzach, oraz płyty.

SINGIEL jest nie tylko uhonorowaniem pracy dr Zbigniewa Hałata i oddaniem mu należytego hołdu za to, że GŁOSIŁ PRAWDĘ – to także zachęcenie ludzi spoza środowiska pro-wolnościowego, aby poznali jego dorobek, posłuchali co miał do powiedzenia. Zatem:

 otwórzmy DRZWI DO PRAWDY razem!

Każda osoba wspierająca, która wpłaci min. 50 zł otrzyma ode mnie SINGIEL (należy wysyłać swój adres do przesyłki i potwierdzenie przelewu na: [email protected]). Ten, kto wpłaci największą kwotę – dostanie ręcznie namalowany i oprawiony portret dr Hałata.

Darczyńcy i Wolni Ludzie! Spróbujmy zatrzymać szaleństwo cenzury i docierajmy do tych, którzy powinni usłyszeć słowa dr Hałata, oraz innych niezależnych lekarzy.

"Rodzaj ludzki żyje z techniki i sztuki, z wiedzy i wartości moralnych". (Św. Tomasz z Akwinu)

Z całego serca dziękuję za wsparcie ❤️ M.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Billy - awatar

  Billy

  04.07.2022
  04.07.2022

  Ku prawdzie!

 • Maria Szemet - awatar

  Maria Szemet

  15.06.2022
  15.06.2022

  Ku pamięci wspaniałego Człowieka

4 666 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Wilczyńska - awatar

Marta Wilczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Dariusz - awatar
Dariusz
39
Dorota K-J - awatar
Dorota K-J
50
Filip - awatar
Filip
5
Piotr Szlachtowicz - awatar
Piotr Szlachtowicz
100
Billy - awatar
Billy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
J Kopytek - awatar
J Kopytek
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij