Zbiórka Dramat młodego wiolonczelisty - miniaturka zdjęcia

Dramat młodego wiolonczelisty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dramat młodego wiolonczelisty - zdjęcie główne

Dramat młodego wiolonczelisty

117 601 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 455 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Stoszek - awatar

Paweł Stoszek

Organizator zbiórki

Paweł jest młodym i utalentowanym wiolonczelistą, laureatem wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, wzorowym uczniem 3 klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Osuchowskiego w Cieszynie i 5 klasy Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I.Paderewskeigo w Cieszynie.

Na początku czerwca bieżącego roku, podróżując wraz z bratem został poszkodowany w bardzo poważnym, czołowym wypadku samochodowym. W stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala, gdzie przeszedł operację ratującą życie. 

Po kilku dniach śpiączki obudził się w nowej dla siebie rzeczywistości. Na skutek wypadku doznał poważnych obrażeń wewnętrznych, licznych złamań kręgosłupa, złamań trzonu obu kości udowych, mnogich złamań żeber co znacznie utrudnia mu oddychanie, a także licznych złamań miednicy i kości krzyżowej.

Od czasu wypadku do dziś przebywa w szpitalu gdzie przeszedł już kilka operacji, a wiele jeszcze przed nim. Na dzień dzisiejszy nie da się dokładnie określić jaki stopień sprawności uda mu się uzyskać po wyjściu ze szpitala. Wiadomo jednak, że stan Pawła jest ciężki i aby mógł odzyskać jak największą sprawność, mieć szansę jeszcze kiedyś powrócić do gry na wiolonczeli i spełniać swoje marzenia, będzie potrzebował kontynuacji leczenia i wielomiesięcznej, kosztownej rehabilitacji, co przekroczy możliwości finansowe samotnie wychowującego ojca, którego obaj synowie przebywają obecnie w ciężkim stanie w szpitalach.

Za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę serdecznie dziękujemy. Liczy się każda złotówka.

Nie bądźmy obojętni. Dobro powraca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.2024
  24.07.2024

  Modlę się o powrót do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.07.2024
  08.07.2024

  Wracaj do zdrowia Paweł! ♥️♥️♥️🎶

 • Bogdan - awatar

  Bogdan

  08.07.2024
  08.07.2024

  Nie poddawajcie się!

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  06.07.2024
  06.07.2024

  Jak najpełniejszego powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.07.2024
  05.07.2024

  Nie poddawaj sie! Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia:) pozdrawiam!!!

117 601 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 455 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Stoszek - awatar

Paweł Stoszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 455

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Szymczyk - awatar
Monika Szymczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Kobiela - awatar
Mariusz Kobiela
50
Marcel - awatar
Marcel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krużołek Agata - awatar
Krużołek Agata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij