Remont dachu hostel Świdwin

9 395 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Remont dachu w Hostelu TC w Świdwinie

Dzień dobry !

Jesteśmy Hostelem Chrześcijańskiej Misji Społecznej "TEEN CHALLENGE" w Świdwinie.


Zbieramy na kompleksowy remont dachu.

Dotychczasowe prace związane z konserwacją dachu okazują się niewystarczające, w skutek zużycia materiałów zostaliśmy zmuszeni do kapitalnego remontu dachu PROSIMY WAS O POMOC w tej sprawie. Drobne naprawy są niewystarczające, nastał sezon związany ze wzmożonymi opadami atmosferycznymi. W związku z tym, zostaliśmy postawieni w sytuacji kryzysowej, wobec ciężaru jakiego nie jesteśmy w stanie sami ponieść.

Jak wykorzystamy zebrane środki?

Zobowiązujemy się do wykorzystania zebranych środków finansowych na kompleksowy remont dachu. Wiąże się to z wymianą dachówek i naprawą wszystkich uszkodzonych elementów, w hostelu który przyjmuje osoby potrzebujące z całego regionu.

Dlaczego jest to ważne? Nasz hostel świadczy pomoc dla osób które ukończyły leczenie w ośrodku leczenia uzależnień, osobom które przygotowują się do pobytu w ośrodku oraz osobom bezdomnym. Pomoc w naszym ośrodku jest nieodpłatna.

Z góry bardzo, bardzo dziękujemy za serce wszystkim, którzy zechcecie wesprzeć tą niezwykle ważną i potrzebą zbiórkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "TEEN CHALLENGE" CHRZEŚCIJAŃSKA MISJA SPOŁECZNA - awatar

  "TEEN CHALLENGE" CHRZEŚCIJAŃSKA MISJA SPOŁECZNA

  04.11.2020
  04.11.2020

  Skutki przeciekającego dachu.

  Zdjęcie aktualizacji 57 602

9 395 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 50

Karol Pitucha - awatar
Karol Pitucha
100
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Grzywacz - awatar
Mariusz Grzywacz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola Bychowska - awatar
Mariola Bychowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ALINA STACHOWIAK - awatar
ALINA STACHOWIAK
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij