
Witam, mam 38 lat i problem z biodrem.uniemozliwia mi to funkcjonowanie. Po badaniach wyszło mi zwyrodnienie stawu. Dostałem leki na kurację 3-miesięczną która ma poprawić mi ruchomość stawu biodrowego. Niestety cała kuracja kosztuje 500 zł niestety na chwilę obecna nie mam takich środków. Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!