Zbiórka Na leki- kuracja 3 miesieczna - miniaturka zdjęcia

Na leki- kuracja 3 miesieczna Jak założyć taką zbiórkę?

Portret mężczyzny leżącego na poduszce, z wyrazem spokoju na twarzy.

Na leki- kuracja 3 miesieczna

0 zł  z 500 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Rzepczyński - awatar

Mateusz Rzepczyński

Organizator zbiórki

Witam, mam 38 lat i problem z biodrem.uniemozliwia mi to funkcjonowanie. Po badaniach wyszło mi zwyrodnienie stawu. Dostałem leki na kurację 3-miesięczną która ma poprawić mi ruchomość stawu biodrowego. Niestety cała kuracja kosztuje 500 zł niestety na chwilę obecna nie mam takich środków. Będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc

0 zł  z 500 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Rzepczyński - awatar

Mateusz Rzepczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail