Zbiórka Gdy brakuje nadziei na bliskość - miniaturka zdjęcia

Gdy brakuje nadziei na bliskość Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Gdy brakuje nadziei na bliskość - zdjęcie główne

Gdy brakuje nadziei na bliskość

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Azyl dla Koni- fundacja bliska mojemu, i nie tylko, sercu; prowadzona przez waleczną kobietę, która zawsze stanie po stronie zwierząt. Pod opieką bierze te wybrakowane, chore zwierzęta, które w Azylu mogą dożyć spokojnej starości- bez bicia i wykorzystywania. 

Są momenty gdzie są łzy radości i rżenie koni, lecz też łzy rozpaczy i bezsilności, a w powietrzu cisza i nieustępująca tęsknota.

Dziś, chciałam prosić o pomoc, pomoc w transporcie konisk do stajni położonej bliżej nas. Pewnie wiecie, jak ważny jest kontakt zwierząt z opiekunem. Do tego właśnie dążymy. 

Zbiórka jest na 2000zł, bo nie wiemy do końca ile wyniesie nas transport, a jeśli coś zostanie- przejdzie na częściowe pokrycie utrzymania koni. 

Liczę ogromnie na jakąkolwiek pomoc, jest to niezmiernie ważne dla nas wszystkich!

Bo Azyl dla Koni tworzą my wszyscy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Karolina Sadłakowska - awatar

    Karolina Sadłakowska

    28.03.2019
    28.03.2019

    Pilnie potrzebujemy funduszy na transport koni! Chcemy być w końcu razem! Dzieli Nas ponad 100 km. Nie mamy możliwości systematycznych odwiedzin koni, bycia z Nimi, nie możemy dłużej znieść rozłąki! Jest stajnia położona bliżej Nas, do której możemy przenieść konie. Chcemy być znów razem. AZYL potrzebuje pomocy, by znów czuć bliskość, miłość i mieć siebie dla siebie. Konie Nas potrzebują każdego dnia!

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij