Zbiórka Gdy brakuje nadziei na bliskość - miniaturka zdjęcia

Gdy brakuje nadziei na bliskość Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Gdy brakuje nadziei na bliskość - zdjęcie główne

Gdy brakuje nadziei na bliskość

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Azyl dla Koni- fundacja bliska mojemu, i nie tylko, sercu; prowadzona przez waleczną kobietę, która zawsze stanie po stronie zwierząt. Pod opieką bierze te wybrakowane, chore zwierzęta, które w Azylu mogą dożyć spokojnej starości- bez bicia i wykorzystywania. 

Są momenty gdzie są łzy radości i rżenie koni, lecz też łzy rozpaczy i bezsilności, a w powietrzu cisza i nieustępująca tęsknota.

Dziś, chciałam prosić o pomoc, pomoc w transporcie konisk do stajni położonej bliżej nas. Pewnie wiecie, jak ważny jest kontakt zwierząt z opiekunem. Do tego właśnie dążymy. 

Zbiórka jest na 2000zł, bo nie wiemy do końca ile wyniesie nas transport, a jeśli coś zostanie- przejdzie na częściowe pokrycie utrzymania koni. 

Liczę ogromnie na jakąkolwiek pomoc, jest to niezmiernie ważne dla nas wszystkich!

Bo Azyl dla Koni tworzą my wszyscy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Karolina Sadłakowska - awatar

    Karolina Sadłakowska

    28.03.2019
    28.03.2019

    Pilnie potrzebujemy funduszy na transport koni! Chcemy być w końcu razem! Dzieli Nas ponad 100 km. Nie mamy możliwości systematycznych odwiedzin koni, bycia z Nimi, nie możemy dłużej znieść rozłąki! Jest stajnia położona bliżej Nas, do której możemy przenieść konie. Chcemy być znów razem. AZYL potrzebuje pomocy, by znów czuć bliskość, miłość i mieć siebie dla siebie. Konie Nas potrzebują każdego dnia!

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij