Zbiórka Leczenie Melisy - zdjęcie główne

Leczenie Melisy

150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Melisa urodziła się we wrześniu 2015 roku pełna szczenięcej miłości i niewinności. Już po 2 miesiącach zrozumiała, jak bardzo trudny jest psi los. Diabeł przebrany za człowieka wyrzucił ją z okna. Przeszła operację, ale nikogo nie obchodziła rehabilitacja. Jej łapka jest zupełnie krzywa, kość jest inaczej ustawiona niż w zdrowej łapce. Teraz znów łapka dała o sobie znać. Ponieważ łapka nie działała jak powinna, przeszła operację, aby mogła biegać i bawić się jak każdy szczęśliwy pies. Jednak to okazało się strasznie drogie, Mele czeka wiele wizyt u lekarzy, leków, opatrunków. Łapka bolała okropnie, często miała zmieniane opatrunki, bo sączyła się krew... Czeka ją kolejna operacja, tym razem zaraz po zabiegu musi mieć założoną na nogę ortezę. To taka uprząż zakładana na nogę, że dobrze się goiła a kość nie ruszała się we wszystkie strony. Jest ona bardzo droga. Jeśli operacja się uda czekają ją jeszcze dwie, a potem rehabilitacja. Bardzo prosimy w imieniu Meli o pomoc. 


Strona fb: https://www.facebook.com/PsiaDuszka/

Strona internetowa: http://psiaduszka.pl/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Chucky Czembrowska - awatar
Chucky Czembrowska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij