Lisek topiący się w rowie

1 650 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

‼️ /WZRUSZAJĄCE/ JAK MŁODA DZIEWCZYNA URATOWAŁA ŻYCIE MAŁEGO LISKA, KTÓRY WYCIEŃCZONY PODTAPIAŁ SIĘ W PRZYDROŻNYM ROWIE ❤️❤️❤️

Z naszą wiarą bywa różnie. Każdy nasz dzień to ogrom krzywdy i cierpienia zwierząt oraz ludzkiej bezduszności, braku empatii i życzliwości. Istniejemy w tym ciągle aktualnym Niemenowskim "dziwnym świecie, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła" i zdarza nam się wątpić w to, że LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ i dzięki nim ten świat nie zginie nigdy, nie.

Takie historie jak ta, przywracają nam wiarę w piękno, dobro, serdeczność, życzliwość. W ludzi. 

W Wilkszynie pod Wrocławiem młoda dziewczyna na spacerze z psem zauważyła małą głowę małego liska wystającą z wypełnionego wodą rowu. Nie wahała się ani chwili - wyciągnęła liska z przydrożnego rowu i otuliła własną kurtką, czekając na nasz przyjazd. W ten sposób uratowała mu życie. Nie chciała pochwał, dla niej to było normalne, że pomaga się słabszemu w trudnej sytuacji nawet jeśli to tylko lis❤️❤️❤️

Lisek jest wycieńczony i silnie osłabiony. Widać, że długo próbował wydostać się z rowu, ale brakowało mu na to siły. Im bardziej próbował, tym bardziej tonął. Przez to lisie szczenię jest całkowicie przemoczone i tak wychłodzone, że trzęsie się z zimna 😢😢😢

Wygrzewa się już w naszym inkubatorze, dostał leki, za chwilę dostanie odżywczo-nawadniającą kroplówkę. Uratowany w ostatniej chwili od utopienia, dostał szansę na życie. My - jak to my - wykorzystamy ją na maksa. Żeby przeżył i wrócił na wolność doświadczyć dorosłego lisiego życia 🦊🦊🦊

LISEK PRZEBYWA POD OPIEKĄ WROCŁAWSKIEJ EKOSTRAŻ-Y. UCZESTNICZĄC W TEJ ZBIÓRCE, WSPIERASZ JEGO RATOWANIE. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Daniel Baranowski - awatar

  Daniel Baranowski

  17.05.2023
  17.05.2023

  Mam nadzieje że ta piękność szybko wróci do zdrowia.

 • Rafał - awatar

  Rafał

  16.05.2023
  16.05.2023

  EKOSTRAŻ- robicie wspaniałą działalność, pomoc braciom mniejszym

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2023
  16.05.2023

  Wszystkiego co najlepsze dla liska i tej cudownej dziewczyny, która go uratowała ❤️

1 650 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Eocwen - awatar
Eocwen
20
Dorota - awatar
Dorota
21
magda - awatar
magda
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata - awatar
Renata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Toruniacy - awatar
Toruniacy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
-Elzbieta Olender - awatar
-Elzbieta Olender
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij