Zbiórka Razem damy radę!!! - zdjęcie główne

Razem damy radę!!!

49 119 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 456 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Wisłocka - awatar

Kamila Wisłocka

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomasz Wisłocki. Mam 32 lata a za sobą 1,5 roczną walkę o życie. Choroba przyszła nagle. Nie dawała wcześniej żadnych objawów. Nie miałem bóli głowy, nie czułem zmęczenia. Pracowałem jako kierowca międzynarodowy. 1 sierpnia 2016 roku rozpocząłem urlop wypoczynkowy. Z nadzieją odpoczynku położyłem się spać. Jednak sen nie trwał długo. Dostałem silnego ataku padaczki. Żona wezwała pogotowie. W szpitalu przeprowadzono komplet badań i padła diagnoza, której nikt się nie spodziewał. Ja młody, sprawny  mężczyzna mający pracę, żonę i dzieci miąłem guza w głowie, którego trzeba było jak najszybciej wyciąć. Operacja była trudna, lekarze w Gorzowie Wlkp. podjęli się jej, jednak nie byli w stanie wyciąć guza w całości. Pobrali mi drobne wyskrobiny i kazali czekać na wynik histopatologiczny. Wynik okazał się guzem złośliwym (skąpodrzewiak WHO III).  Trafiłem na radiochemioterapię, która guza tylko zmniejszyła. W lipcu 2017 roku kolejna operacja, tym razem w Bydgoszczy. Po wybudzeniu niestety okazało się że mam prawostronny niedowład.  Dobra wiadomość była w tym wszystkim  taka że badanie histopatologiczne wykazało iż guz jest MNIEJSZEJ złośliwości i udało się go wyciąć w całości.  Dzieci  źle znosiły moją nieobecność a mnie czekała kolejna rozłąka z nimi. Ciężkie ćwiczenia na oddziale rehabilitacyjnym. Już miało być dobrze. Rehabilitacja dawała pozytywne skutki. Miałem straszną siłę walki. Za wszelką cenę chciałem być jak najbardziej sprawny. Jednak to wszystko prysło jak bańka mydlana. Kontrolne badanie MRI wykazało kolejną wznowę. Lekarze ustalili kolejny termin operacji 19.12.2017r. Załamałem się!!! Jedynie co mnie podtrzymywało na duchu to moje dzieci, które są zbyt małe aby wychowywały się BEZ ojca. One dawały mi największą siłę. Żona, rodzina, znajomi wspierali mnie na różne sposoby. Co nie zmienia faktu że było mi ciężko. Problemy z chodzeniem, niedowład prawostronny z samodzielnego mężczyzny zrobiły ze mnie osobę uzależnioną od innych. Potrzebuję pomocy i asysty w najprostszych czynnościach: przygotowanie posiłku, dojazdy na kontrole lekarskie. Obecnie jestem na rencie. Choroba całkowicie wykluczyła możliwość powrotu do pracy. 

Mimo choroby i związanymi z nią dolegliwościami nie tracę nadziei. 

CHCIAŁBYM WYZDROWIEĆ!!! Jednak walka z chorobą potrafi być długa i wymagająca a także bardzo kosztowna. Wizyty do lekarzy, badania prywatne, całkowita zmiana diety,  suplementy, onkoterapia, immunoterapia, ozonoterapia, laseroterapia, olej CBD/CBG wielokrotnie przekraczają nasze możliwości finansowe. Zbieramy fundusze na rehabilitacje, leczenie konwencjonalne i niekonwencjonalne.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, każdą złotówkę przekazaną na moje konto, każde dobre słowo, tak bardzo teraz to doceniam!!!

DZIĘKUJĘ!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamila Wisłocka - awatar

  Kamila Wisłocka

  25.08.2018
  25.08.2018

  Kochani chcielibysmy podzielic sie z wami najnowszymi wiadomosciami... Otóż jestesmy po najważniejszym badaniu jakim jest Rezonans Magnetyczny... Wynik - regresja... Czyli zmniejszenie sie guza. Wkoncu bardzo dobra wiadomość... Mamy świadomość ze to jeszcze nie koniec walki ale jest nadzieja ze uda nam sie wygrać tę walkę. Wszystko idzie
  ku dobremu. Nadal kontynuujemy leczenie olejami konopnymi CBD
  i co tydzien wyjeżdzamy do prywatnej kliniki "IMC"do Wrocławia gdzie Tomek m.in.ma podawane dożylnie wlewy z wit C i korzysta z Onkotermii.. Teraz mamy wiekszą motywacje!!! To dzięki Wam Tomek
  mógł leczyć sie metodami niekonwencjonalnymi które jest bardzo kosztowne ale jak widać skuteczne!!! Dziekujemy wszystkim za wsparcie!! Za każdą wpłaconą złotówkę!!! Jesteście WIELCY!!!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.09.2018
  04.09.2018

  Nie poddawaj się....masz dla kogo żyć... Tylko się módl, wierz ... My to samo robimy a do tego mocno trzymamy kciuki. Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.08.2018
  26.08.2018

  Masz dla kogo żyć, nigdy się nie poddawaj!

 • Iza Dudek - awatar

  Iza Dudek

  16.08.2018
  16.08.2018

  Kamilko trzymamy mocno kciuki ✊✊✊!

  • Kamila Wisłocka - awatar

   Kamila Wisłocka - Organizator zbiórki

   30.08.2018
   30.08.2018

   Dziekujemy!!! :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.2018
  10.07.2018

  Nie bój się, wierz tylko.

 • Radosław Szafranowski - awatar

  Radosław Szafranowski

  04.07.2018
  04.07.2018

  Powodzenia

49 119 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 456 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Wisłocka - awatar

Kamila Wisłocka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 456

Zdrowia - awatar
Zdrowia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
K. Ł. H. M. - awatar
K. Ł. H. M.
50
Imiennik Tomek - awatar
Imiennik Tomek
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Jóźwiak - awatar
Marek Jóźwiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Kaczkowska - awatar
Karolina Kaczkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij