Kamila Wisłocka - awatar

Kamila Wisłocka

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomasz Wisłocki. Mam 32 lata a za sobą 1,5 roczną walkę o życie. Choroba przyszła nagle. Nie dawała wcześniej żadnych objawów. Nie miałem bóli głowy, nie czułem zmęczenia. Pracowałem jako kierowca międzynarodowy. 1 sierpnia 2016 roku rozpocząłem urlop wypoczynkowy. Z nadzieją odpoczynku położyłem się spać. Jednak sen nie trwał długo. Dostałem silnego ataku padaczki. Żona wezwała pogotowie. W szpitalu przeprowadzono komplet badań i padła diagnoza, której nikt się nie spodziewał. Ja młody, sprawny  mężczyzna mający pracę, żonę i dzieci miąłem guza w głowie, którego trzeba było jak najszybciej wyciąć. Operacja była trudna, lekarze w Gorzowie Wlkp. podjęli się jej, jednak nie byli w stanie wyciąć guza w całości. Pobrali mi drobne wyskrobiny i kazali czekać na wynik histopatologiczny. Wynik okazał się guzem złośliwym (skąpodrzewiak WHO III).  Trafiłem na radiochemioterapię, która guza tylko zmniejszyła. W lipcu 2017 roku kolejna operacja, tym razem w Bydgoszczy. Po wybudzeniu niestety okazało się że mam prawostronny niedowład.  Dobra wiadomość była w tym wszystkim  taka że badanie histopatologiczne wykazało iż guz jest MNIEJSZEJ złośliwości i udało się go wyciąć w całości.  Dzieci  źle znosiły moją nieobecność a mnie czekała kolejna rozłąka z nimi. Ciężkie ćwiczenia na oddziale rehabilitacyjnym. Już miało być dobrze. Rehabilitacja dawała pozytywne skutki. Miałem straszną siłę walki. Za wszelką cenę chciałem być jak najbardziej sprawny. Jednak to wszystko prysło jak bańka mydlana. Kontrolne badanie MRI wykazało kolejną wznowę. Lekarze ustalili kolejny termin operacji 19.12.2017r. Załamałem się!!! Jedynie co mnie podtrzymywało na duchu to moje dzieci, które są zbyt małe aby wychowywały się BEZ ojca. One dawały mi największą siłę. Żona, rodzina, znajomi wspierali mnie na różne sposoby. Co nie zmienia faktu że było mi ciężko. Problemy z chodzeniem, niedowład prawostronny z samodzielnego mężczyzny zrobiły ze mnie osobę uzależnioną od innych. Potrzebuję pomocy i asysty w najprostszych czynnościach: przygotowanie posiłku, dojazdy na kontrole lekarskie. Obecnie jestem na rencie. Choroba całkowicie wykluczyła możliwość powrotu do pracy. 

Mimo choroby i związanymi z nią dolegliwościami nie tracę nadziei. 

CHCIAŁBYM WYZDROWIEĆ!!! Jednak walka z chorobą potrafi być długa i wymagająca a także bardzo kosztowna. Wizyty do lekarzy, badania prywatne, całkowita zmiana diety,  suplementy, onkoterapia, immunoterapia, ozonoterapia, laseroterapia, olej CBD/CBG wielokrotnie przekraczają nasze możliwości finansowe. Zbieramy fundusze na rehabilitacje, leczenie konwencjonalne i niekonwencjonalne.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, każdą złotówkę przekazaną na moje konto, każde dobre słowo, tak bardzo teraz to doceniam!!!

DZIĘKUJĘ!!!


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Kamila Wisłocka - awatar

  Kamila Wisłocka

  23.05.18
  23.05.18

  Kochani bardzo gorąco chcielibyśmy podziękować za każdą wpłaconą dla Tomka złotówkę. Zebrane pieniążki umożliwiły podjęcie terapii w prywatnej klinice pod Wrocławiem. Tomek jest tam poddawany zabiegom takim jak: wlewy z wit C oraz kurkumą. Korzysta z refleksoterapii, sudżok- masaże pobudzające krążenie, wizyty u osteopaty tzw. rehabilitacja. Poddawany jest również ONKOTERMII - czyli naświetlaniu. Zakładając zbiórkę i wyznaczając cel - 50 tyś zł myśleliśmy, że kwota ta będzie wystarczająca. Jednak koszta okazują się być ogromne. Koszt jednego wyjazdu (czyli trzy dni w tygodniu- czwartek, piątek i sobota) to suma ok. 5500zł!!! W sumie w miesiącu kiedy jedziemy 4 razy wychodzi kwota 22tys zł!!! Każdy jednarazowy wlew (tzw. WITAMINOTERAPIA) - 1125zł x3, onkotermia- 650złx 3. Do tego dochodzą rehabilitacja, koszty dojazdów, hotel i wyżywienie. Ponadto terapia olejami CBD i CBG. Niestety przy Tomka chorobie leczenia nie możemy zakończyć ot tak.

Komentarze

 • Iza Dudek - awatar

  Iza Dudek

  16.08.18
  16.08.18

  Kamilko trzymamy mocno kciuki ✊✊✊!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.18
  10.07.18

  Nie bój się, wierz tylko.

 • Radosław Szafranowski - awatar

  Radosław Szafranowski

  04.07.18
  04.07.18

  Powodzenia

 • Brygida - awatar

  Brygida

  04.07.18
  04.07.18

  Powodzenia

 • Ewelina i Rafał - awatar

  Ewelina i Rafał

  23.05.18
  23.05.18

  Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w leczeniu. Pozdrawiamy

Kamila Wisłocka - awatar

Kamila Wisłocka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 422

Iza Dudek - awatar
200
Iza Dudek
SEBA - awatar
50
SEBA
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magda Tułacz - awatar
120
Magda Tułacz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Natalia - awatar
100
Natalia
Urszula Bronisz - awatar
20
Urszula Bronisz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Daria - awatar
10
Daria

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.