Zbiórka Zbiórka dla ukraińskich koni - miniaturka zdjęcia

Zbiórka dla ukraińskich koni Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka dla ukraińskich koni - zdjęcie główne

Zbiórka dla ukraińskich koni

6 660 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Na prośbę środowiska jeździeckiego organizujemy zbiórkę paszy dla koni, które znajdują się na terenach objętych działaniami wojennymi. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, brakuje owsa, słomy i siana do zaspokojenia podstawowych potrzeb.

Potrzeby są ogromne, koni na Ukrainie jest ponad 100 tys., chcemy pomoc jak największej ilości. Najpilniej potrzebna jest pasza, która będzie substytutem siana – sieczka i trawokulki. Potrzebne są też suplementy na uspokojenie, witaminy, bandaże, leki oraz niezbędne artykuły, które zostaną przeznaczone na pomoc dla koni  przebywających na terenie Ukrainy. 

Wysyłamy cały czas dla Ukrainy transporty z pomocą, zarówno dla ludzi jak i psów i kotów, wracając zabierają do Polski zwierzęta oraz uciekających przed wojną, ludzi.  By nieść pomoc koniom potrzebujemy Waszego wsparcia.
Tam z narażeniem własnego życie pozostali ludzie, którzy z miłości do swoich końskich przyjaciół, zostali mimo wojny.
Musimy ich wesprzeć. 

Wszystkie dary zostaną dostarczone do miejsc, w których najbardziej potrzebna jest pomoc. Między innymi do Lwowa i innych miast do których uda się dojechać. Stajnie oraz prywatni właściciele potrzebują naszej pomocy. 

ZBIERAMY

 • Sieczka
 • Trawokulki
 • Leki przeciwzapalne dla koni
 • Leki przeciwbólowe
 • Leki rozkurczowe
 • Suplementy wyciszające
 • Preparat na strzałki
 • Spray na rany
 • Bandaże
 • Żel chłodzący/rozgrzewające
 • Plastikowe beczki na wodę

UWAGA. Nie zbieramy paszy energetycznej – nie jest potrzebna.


Adres dostawy / wysyłki:

Fundacja Benek, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce kontakt Michał Bednarek +48506349596


Z okolic Warszawy można zawieźć rzeczy ul. Wawrzyniecka 64, 05-340 Dobrzyniec, kontakt Agnieszka Dziuba +48508558022


Potrzebne są też środki finansowe na zakup najpotrzebniejszych rzeczy oraz na pokrycie kosztu wynajęcia TIRów, które przetransportują pomoc na teren Ukrainy. Prosimy o wsparcie.


Zobacz również nasze działania na rzecz innych zwierząt z Ukrainy.  https://fundacjabenek.pl/ukraina/Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 660 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 89

Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
16
Paulina Jojko - awatar
Paulina Jojko
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna G - awatar
Hanna G
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Joanna - awatar
Joanna
50
Oliwia - awatar
Oliwia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tosia Cyna - awatar
Tosia Cyna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij