Zbiórka Kupno skrzypiec dla córki - zdjęcie główne

Kupno skrzypiec dla córki

2 730 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Елизавета Ковнир - awatar

Елизавета Ковнир

Organizator zbiórki

Ta dziewczyna to moja córka Solomiia.  Jest skrzypaczką, laureatką ogólnoukraińskich i międzynarodowych konkursów.  Przed wojną przez 9 lat uczyła się w Charkowskim Liceum Muzycznym.  Teraz ma szczęście studiować w Zespół Państwowych Szkól Muzycznych im. W.Kilara w  Katowicach. Jej największym marzeniem jest granie z orkiestrą w Filharmonii.  Ale jej stare skrzypce nie dają takiej możliwości, bo nie mają odpowiedniej jakości dźwięku i mają sporo wad.  Profesor, którego córka studiuje, znalazł instrument niemiecki, dobrze brzmiący, wysokiej jakości i uważa, że jego uczeń na takie skrzypce zasługuje.  Tym bardziej, że córka niedługo skończy szkołę i planuje wstąpić do Akademii Muzycznej.  Gra na skrzypcach to jej życie.  Świadomie wybrała swoją drogę i pewnie zmierza do celu.  Brakuje jej tylko dobrych skrzypiec.  Ma talent, pracowitość, wytrwałość, sumienie.  Apeluję do dobrych ludzi, którzy wierzą, że muzyka zbawi świat;  którzy rozumieją, że dziecięce marzenia muszą się spełniać i którzy są zdolni do szczerych i dobrych uczynków.  Córka chętnie zaprasza wszystkich na koncerty, które ma w szkole, a także na przyszłe wydarzenia, które mamy nadzieję będą miały miejsce w jej życiu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2023
  21.03.2023

  Бажаю вам і вашій донечці успіху , все обов'язково буде добре!

  • Елизавета Ковнир - awatar

   Елизавета Ковнир - Organizator zbiórki

   21.03.2023
   21.03.2023

   Дякую, Анастасія, за підтримку, побажання та віру! Ви - добра людина! Завжди раді бачити на концертах.

2 730 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Елизавета Ковнир - awatar

Елизавета Ковнир

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Semion Iomdin - awatar
Semion Iomdin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Kaczmarek - awatar
Iwona Kaczmarek
100
Agnieszka Silakiewicz - awatar
Agnieszka Silakiewicz
100
Magda - awatar
Magda
100
fromagreatheight - awatar
fromagreatheight
20
Od Zosi, Ani, Lidki i Oli - awatar
Od Zosi, Ani, Lidki i Oli
200
Magda - awatar
Magda
10
Marta Maksymiuk - awatar
Marta Maksymiuk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij