Zbiórka Deisy bez oczka . - zdjęcie główne

Deisy bez oczka .

341 zł  z 290 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Piotrowska - awatar

Jolanta Piotrowska

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszką w elbląskim schronisku. Często prywatnie zgłaszają się do mnie ludzie z prośbą o pomoc. Tak też było w przypadku Deisy i jej rodziny.

Deisy ma 8 lat. Nie jest wysterylizowana i co cieczka jest zapładniana. Co się dzieje z maluchami tego nikt nie wie. Znikają tuż po urodzeniu. Deisy jest malutką sunią. I kiedyś pogryzł ją pies . W wyniku tego pogryzienia straciła oko. Jej rodzina jest biedna. Opiekunka niepełnosprawna , a opiekun bardzo ciężko chory. Na swój sposób kochają zwierzęta, ale nie mają często za co odpowiednio im pomóc. 

Ta zbiórka pieniędzy ma być przeznaczona na zabieg sterylizacji dla Deisy, aby ona i jej potomstwo więcej nie cierpiały. Termin sterylizacji mamy już umówiony. Brakuje nam tylko pieniędzy aby ją opłacić. Stąd moja gorąca prośba o pomoc. Bez Waszej pomocy nie poradzę sobie. Rodzina też będzie Wam ogromnie wdzięczna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł  z 290 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Piotrowska - awatar

Jolanta Piotrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek Chruszczyk - awatar
Marek Chruszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
71
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Nowacka-Meloch - awatar
Iwona Nowacka-Meloch
5
Izabela - awatar
Izabela
5
Monika - awatar
Monika
20
Joanna Czwarta - awatar
Joanna Czwarta
20
jola - awatar
jola
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij