Zbiórka Zdrowie Pauli - zdjęcie główne

Zdrowie Pauli

59 580 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 346 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać teraz
 
Jakub Rozbicki - awatar

Jakub Rozbicki

Organizator zbiórki

Jesteśmy Przyjaciółmi Pauli. Paula jest Człowiekiem Instytucją przez duże Cz. Zawsze chętna do pomocy, otwarta, serdeczna, dobra, bezinteresowna. Po prostu pomagająca innym. Tworząca fundacje i programy, których celem było (i jest) niesienie pomocy niepełnosprawnym i nieuleczalnie chorym dzieciom. Stworzyła Festiwal Wrażliwy, który od kilku lat gości na trójmiejskich scenach kulturalnych http://wrazliwy.pl/ 

Paula kocha ludzi, zwłaszcza Tych słabszych i poszkodowanych przez los. Kocha zwierzęta i przyrodę. Ekologia jest Jej również bliska, ratowanie chorych i słabych zwierząt, sadzenie drzew w lasach, które poddawane są rabunkowej gospodarce... Pomagała, pomaga i pomagać będzie. Taka jest Jej misja życiowa. 

Dzisiaj to Paula potrzebuje naszej pomocy. Od wielu lat walczy ze złośliwą odmianą borelii, która mutuje w różne odmiany i nie daje się wytępić klasycznymi metodami. Zawiodły wszelkie terapie, a zdrowie Pauli pogarsza się z roku na rok, organizm jest coraz bardziej wycieńczony. Jest jednak szansa na ostateczne pozbycie się coraz bardziej wyniszczającej choroby. Terapia w Niemczech, która w sposób selektywny i skojarzony dobiera antyciała-SOT (Supportive Oligonucleotide Technique). Niestety koszty tego przedsięwzięcia to ogromny wydatek. Dobór terapii skierowanej na 1 bakterię to około 8000 zł. Odmian i mutacji jest w przypadku Pauli kilkanaście...

Dlatego teraz prosimy Was o wpłaty na leczenie Pauli. Ten gest zwróci się nam z nawiązką. Paula będzie dalej pomagać i nieść dobro słabszym. 

Do tego potrzebuje siły i jednocześnie potrzebuje nas! :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ADAM JURCZUK - awatar

  ADAM JURCZUK

  02.06.20
  02.06.20

  ŻYCZYMY SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA. POZDRAWIAMY :-)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  02.06.20
  02.06.20

  :-*

 • Sandra - awatar

  Sandra

  02.06.20
  02.06.20

  Powodzenia!

 • Jola - awatar

  Jola

  02.06.20
  02.06.20

  Zdrówka - trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.20
  01.06.20

  Uważaj na siebie dasz radę. Otaczam modlitwą.

59 580 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 346 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać teraz
 
Jakub Rozbicki - awatar

Jakub Rozbicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 346

Ania - awatar
Ania
50
ADAM JURCZUK - awatar
ADAM JURCZUK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia B - awatar
Sylwia B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Sandra - awatar
Sandra
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Michał Kwas - awatar
Michał Kwas
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij