Zbiórka Pomoc w wyjściu z zadłużeń - miniaturka zdjęcia

Pomoc w wyjściu z zadłużeń Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w wyjściu z zadłużeń - zdjęcie główne

Pomoc w wyjściu z zadłużeń

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian W - awatar

Damian W

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Jestem 41 letnim biedakiem,bardzo zadłużonym.Postanowiłem prosić Państwa o pomoc finansową.Moje zadłużenia powstały na wskutek braku stałej pracy.Mieszkam w małej miejscowości w której miałem zatrudnienie tylko w Urzędzie Gminy zawsze ze skierowaniem z Powiatowego Urzędu Pracy na kilka miesięcy...wówczas te pieniążki starczały tylko na malutkiego syna i żonę długotrwale pozostającą bez pracy.Mieszkając z teściami nie mieliśmy perspektyw na swoje mieszkanie,na lepszą pracę.Tak tkwiłem w tym bardzo długo pracując po kilka miesięcy,puźniej pozostając bez pracy lub będąc na zasiłku by ponownie skorzystać z robót publicznych lub staży.Nie jestem osobą wykształconą ani moja Żona,nie mamy nawet prawa jazdy.By wtedy mojej rodzinie zapewnić jakikolwiek byt musiałem sie niekiedy zapożyczać brać pożyczki,kredyty...które puźniej pokrywałem innymi pożyczkami.Stąd też popadłem w tzw.pętlę zadłużenia.Byłem młody i głupi,a może poprostu chciałem się ratować.W międzyczasie urodził się drugi syn,starszy poszedł do szkoły i zła sytuacja zaczęła się nasilać,zaczęliśmy korzystać z Opieki Społecznej,nie mieliśmy nawet na potrzeby osobiste codziennego użytku.Żona dalej pozostawała bez pracy,aż w końcu osiągnęła wiek w którym już nie bardzo chcą ją do pracy,bo aktualnie jej poszukuje. Może wtedy nie była gotowa na pracę,poświęciła się wychowaniu dzieci a może zwyczajnie nie chciała pracować(chciałeś mieć Panią to pracuj na nią).Obecnie zostałem sam z tym wszystkim,jestem w bardzo trudnej sytuacji życiowej i materialnej.Mam na utrzymaniu dwoje dzieci i niestety kilku Komorników.Sytuacja poprawiła się na tyle że,Żona dostała po Babci kawalerkę 31 m2 i po osiemnastu latach mieszkania w malutkim pokoiku w cztery osoby przeprowadziliśmy się do ciut większego też jednopokojowego mieszkania.Obecnie mam pracę od dwóch lat na umowę o pracę na czas nieokreślony na 3/4 etatu za 1300zł które jest obciążone zajęciami komorniczymi jak i wszystko inne co posiadamy.Mamy długi sięgające sześćdziesięciu tysięcy i widmo utraty mieszkania i dachu nad głową.To nie tak że nic nie robię,staram się spłacać kilka zobowiązań naraz czasem nie mając co do garnka włożyć...ale te koszty komornicze i te horendalnie wysokie odsetki do tego wyimaginowane kwoty pojawiające się z nikąd od firm windykacyjnych mnie przerosły.Czuję się bardzo źle jak zwykłe zero,nie potrafię normalnie funkcjonować.Proszę ludzi o wielkim sercu o pomoc finansową na spłatę tych zobowiązań.Nie jestem oszustem tylko bardzo się boję o moje dzieci nie chcę by spłacali za mnie moje długi.Pomoc od Państwa pomoże mi normalnie żyć,godnie przede wszystkim.Będę bardzo wdzięczny za wszelką złotówkę,dobre słowo,modlitwę.Jeśli nie chcą mi Państwo pomóc,zrozumiem,tym co pomogą z całego serca dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian W - awatar

Damian W

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij