Zbiórka Wyprawka dla Nike i Wiktorii - zdjęcie główne

Wyprawka dla Nike i Wiktorii

410 zł  z 375 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Nasze dwie kociczki, którym wyszedł pozytywny test na obecność kociej białaczki znalazły wspólny domek tymczasowy.  Zdarzył się cud i wspaniała rodzina zgodziła się dać im tymczasowy dom z prawdziwą miłością :)

Nike i Wiktoria cały czas dostają leki, ale bardzo, bardzo ważne jest żeby się również prawidłowo odżywiały. Potrzebują też zapasu pisaku do kuwety , a Nike uwielbia tekturowe drapaczki.  Chcemy im zapewnić wszystko co najlepsze, to kociczki z interwencji , więc do tej pory ich życie nie było usłane różami. Chcemy im zrobić zapasy dobrego jedzonka i piasku na mniej więcej dwa miesiące pobytu. 

Pięknie Was prosimy – pomóżcie na opłacić wyprawkę dla Nike i Wiktorii…

Komentarze


 • wisnia - awatar

  wisnia

  12.07.2017
  12.07.2017

  Moje malutkie,,,,

 • wisnia - awatar

  wisnia

  22.06.2017
  22.06.2017

  Kochane koteczki, cieszmy sie ich szczesciem i wplacajmy pieniazki!!

410 zł  z 375 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
wisnia - awatar
wisnia
10
Małgorzata Chotkowska - awatar
Małgorzata Chotkowska
10
Adrianna - awatar
Adrianna
10
Kot Cynamon - awatar
Kot Cynamon
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij