
Zostaliśmy praktycznie bez karmy... 💔😞
Kolejny dramatyczny post, kolejne błaganie o pomoc... Ale nie mamy już wyjścia 😞
Magazyn karmy jest praktycznie pusty, zostały resztki z opakowań żwirku, puszek mokrej karmy wystarczy w optymistycznym spojrzeniu do końca tygodnia...
Suchej nie ma ani grama 💔 nic, puste worki ktore wyrzucimy ze ściśniętym sercem 😞
Mokra karma dla kotów wystarczy do soboty o ile nie przyjedzie kolejny miot kociąt... A wiemy że przyjedzie 💔😭 bo przecież zaczął się sezon i codziennie dochodzą do nas wiadomości z błaganiem o ratunek "znalazłam w kartonie" "matka nie żyje" "są ledwo żywe i nie widzą na oczy" nie chcemy odmawiać 😞
Ale co mamy mówić ❓ że prawda jest taka że powoli nie mamy czym karmić tych które tu mamy ❓
Że na tymczasie gdzie przebywa około 40 zwierzaków, w tym psy i koty różnej wielkości i wieku brakuje jedzenia bo stoją zbiórki ❓😞
Że płacimy po 20 tysięcy faktur miesięcznie za samo leczenie bo przecież te zwierzęta trafiają tu chore, po wypadkach, interwencjach.... Nie wszystko nawet pokazujemy i po prostu nie wystarcza nam z tego co zostaje na jedzenie 😞💔
Bo prawda niestety jest taka wokół naszych zwierzaków chodzi jedna osoba która powoli nie wyrabia bez pomocy... I jedyne co nam zostaje to żebranie o pomoc 💔
Dlatego dzisiaj znowu żebramy...😞
Żebramy i każdą złotówkę, o każde udostępnienie... 💔
O każde zamówienie....
Karme można zamówić również bezpośrednio do nas 😔
Adres podamy priv 💔
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Dziekuje za pomoc i serce!♥️♥️♥️
Bella
Dziękuję za to co robicie