Zbiórka Tygrys kontra FIP - zdjęcie główne

Tygrys kontra FIP

1 066 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Agata Stawowy - awatar

Agata Stawowy

Organizator zbiórki

[PL]
Drogi Przyjacielu Zwierząt,


Chcemy podzielić się z Wami historią naszego rocznego kota. Tygrys wraz ze swoim porzuconym rodzeństwem został znaleziony w ok. 14 dniu życia, trafił pod opiekę schroniska, z którego został przez nas adoptowany. Nasz mały przyjaciel ma jeszcze przed sobą całe życie, ale jego zdrowie jest teraz zagrożone. Niestety, zachorował na potencjalnie śmiertelną chorobę - FIP.

Nasza historia zaczęła się pełna nadziei, kiedy przywitaliśmy go w naszym domu. Zawsze był pełen energii, jednak teraz z dnia na dzień widzimy, jak gaśnie. Jest coraz słabszy, a my czujemy się bezradni. Każdy kto ma zwierzaka wie, jak nieodłączną częścią rodziny stają się te futrzaki.

Niestety, leczenie FIP jest bardzo kosztowne, a nasze zasoby finansowe są ograniczone - kwota całego leczenia to nawet 10-11 tysięcy złotych.

Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie. Wspólnie możemy dać naszemu kotu szansę na zdrowie, na radosne miauczenie, na długie, szczęśliwe życie. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie FIP naszego kota, leki i niezbędne procedury.

Prosimy o wsparcie. Razem możemy zdziałać niesamowite rzeczy i uratować to małe serce.

[EN]

Dear Animal Lovers, 


We want to share with you a story of our one year old cat. Tiger and his abandoned siblings were found at around 14 days old and were taken into care of the shelter from which we adopted him from. Our little friend still has his whole life ahead of him, however his health is at risk. Unfortunately, he has a potentially fatal disease - FIP.


This story began full of hope when we welcomed him into our home. He was always full of energy, but now we see him fading away day by day. He is getting weaker and we feel very helpless. Anyone who has a cat knows what an integral part of the family these furry animals become.


Unfortunately, FIP treatment is very expensive and our financial resources are limited - the entire treatment can cost up to 10,000 - 11,000 PLN. 

That is why we are turning to you with a sincere  request for support. Together we can give our cat a chance to be healthy, to meow joyfully, and to live a long, happy life. All funds collected will be used for our cat's FIP treatment, medications and necessary procedures.

Please support us. Together we can do amazing things and save this cat’s life.

Any donations will be gratefully accepted.[IT]

Cari Amici degli animali,

vorremo presentarvi la storia del nostro piccolo gatto di un anno. Si chiama Tygrys (la Tigre). Insieme ai suoi fratelli abbandonati è stato trovato nel quattordicesimo giorno della sua vita.
È stato messo nel rifugio da cui l’abbiamo adottato. Il nostro piccolo amico ha tutta la vita davanti a sé, ma la sua salute è ora in pericolo. Sfortunatamente, si è ammalato in una malatia  potenzialmente mortale - la FIP (la peritonite infettiva felina) - è una malattia infettiva dei felidi, difusa tra i gatti.

La nostra storia è iniziata piena di speranza quando l’abbiamo accolto nella nostra casa. Tygrys era sempre pieno di energia, ma adesso si spegne sui nostri occhi. Ogni giorno sta diventando più debole. Ci sentiamo impotenti. Chiunque abbia un animale domestico sa quanto inerenti, come membri delle nostre famiglie, diventano quegli animaletti pelosi. 

Purtroppo, il trattamento FIP è molto costoso e le nostre risorse finanziarie sono limitate. L’importo complessivo della cura potrebbe arrivare anche a 10,000–11,000 zloty.

Vi vorremmo chiedere il sostegno. Insieme, possiamo dare al nostro gatto una possibilità per la salute, per il miagolio gioioso, per una vita lunga e felice. Tutti i fondi raccolti saranno utilizzati per il trattamento della FIP del nostro gatto, dei farmaci e delle procedure necessarie.

Vi chiediamo il sostegno. Insieme possiamo fare cose incredibili e salvare questo piccolo cuore.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 066 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Agata Stawowy - awatar

Agata Stawowy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Karola - awatar
Karola
10
Adam - awatar
Adam
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula - awatar
Paula
100
Kamil Stawowy - awatar
Kamil Stawowy
200
Elzbieta - awatar
Elzbieta
30
Anna Mrozik - awatar
Anna Mrozik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij