Zbiórka Spełnij sportowe marzenia. - zdjęcie główne

Spełnij sportowe marzenia.

1 531 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Bagiński - awatar

Rafał Bagiński

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować, że najmłodsza zawodniczka  Klubu Sportowego Dragon, Lena Szawiel, została zakwalifikowana do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Dzieci, Kadetów i Juniorów w Kickboxingu.

To ogromny sukces dla niej, jak i dla naszego klubu, który nieustannie wspiera młodych sportowców w ich rozwijaniu talentów i osiąganiu wybitnych wyników. Jednak, aby Lena mogła wziąć udział w tych prestiżowych zawodach, musimy skonfrontować się z wyzwaniami finansowymi związanymi z podróżą, zakwaterowaniem, opłatami startowymi i innymi kosztami związanymi z udziałem w tej międzynarodowej imprezie sportowej, niestety przerastających możliwości Klubu i Rodziców.

Dlatego, zwracamy się do Państwa z pokorną prośbą o wsparcie finansowe dla Leny. Jesteśmy przekonani, że z Państwa wsparciem będziemy mogli spełnić marzenia tej młodej zawodniczki i dać jej szansę na rywalizację na najwyższym poziomie.

Każda suma, bez względu na wielkość, przyczyni się do zrealizowania celu i umożliwi Lenie udział w Mistrzostwach Europy Dzieci w Kickboxingu. Wszelkie wsparcie można przekazać na dedykowany fundusz, który został utworzony specjalnie dla tego celu na platfornie pomagam.pl

Ponadto, prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród swoich znajomych, rodziny i osób, które mogą być zainteresowane wspieraniem młodych talentów sportowych.

Dziękujemy z całego serca za wsparcie, życzliwość i zaangażowanie. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc Lenie w spełnieniu jej sportowych marzeń i umożliwić jej reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Europy Dzieci w Kickboxingu.

Z poważaniem,

Klub Sportowy Dragon

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 531 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Bagiński - awatar

Rafał Bagiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lidia - awatar
Lidia
100
Dorota i Stanisław - awatar
Dorota i Stanisław
20
Regina i Mundek - awatar
Regina i Mundek
100
OMBB - awatar
OMBB
50
Daniel Bury - awatar
Daniel Bury
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij