Zbiórka Mieszkanie dla dzieciaków - zdjęcie główne

Mieszkanie dla dzieciaków

1 529 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Sobierajski - awatar

Paweł Sobierajski

Organizator zbiórki

Z Postu Filipa Chajzera:

⚠️ Miasto Stołeczne Warszawa PROSZĘ O UWAGĘ ⚠️ Moj szanowny tata @zygmunt_chajzer od roku opiekuje się czwórką dzieci, które straciły rodziców w wypadku samochodowym w okolicy Otwocka. Zaangażował się totalnie, codziennie walczy o uśmiech tych wspaniałych dzieciaków, taki przyszyty dziadek ❤️Jest tylko jedna sprawa, której nie może przeskoczyć 🙁 Dzieci mieszkają razem na 16m2 u babci do której trafiły po wypadku rodziców. Pani Ela wystąpiła do urzędu dzielnicy Żoliborz z prośbą o wymianę mieszkania komunalnego na większe. Odpowiedź - będą wpisani na listę oczekujących w 2020 roku. Co oznacza, że mieszkanie dostaną... niewiadomo kiedy... Drodzy urzędnicy. Może przyjdzie Wam coś do głowy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Sobierajski - awatar

  Paweł Sobierajski

  16.09.2019
  16.09.2019

  Wysłałem zapytanie o nr konta na które mogę zakończyć tą zbiórkę jak tylko takowy dostanę pieniądze pójdą na wskazane konto. Hejterów doszukujacych się oszustwa zapraszam do wpłat w równolegle zbiórce.

Komentarze


 • Alina 💪 - awatar

  Alina 💪

  08.09.2019
  08.09.2019

  Mam nadzieję że uda się uzbierać potrzebną i rodzina będzie miała swój wymarzony dom ❤

 • Magdalena Wieczorek - awatar

  Magdalena Wieczorek

  08.09.2019
  08.09.2019

  powodzenia ❤

1 529 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Sobierajski - awatar

Paweł Sobierajski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Strzelczyk - awatar
Anna Strzelczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Jaworska - awatar
Beata Jaworska
20
Barbara Jaroch - awatar
Barbara Jaroch
20
Ewa Wielgan - awatar
Ewa Wielgan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mila Jaroch - awatar
Mila Jaroch
20
Marta Adamiec - awatar
Marta Adamiec
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij