Zbiórka Wyniszczona koteczka prosi o gro - miniaturka zdjęcia

Wyniszczona koteczka prosi o gro Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyniszczona koteczka prosi o gro - zdjęcie główne

Wyniszczona koteczka prosi o gro

132 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani bardzo prosimy o wsparcie koteczki , która otrzymała imię Nesca. 

Nesca to młoda ok.półtora roczna koteczka,która została zgłoszona do koleżanki. Kotka koczowała w otwartej wiacie na jedej z prywatnych posesji i wszystko co dostawała to odrobinę zimnego mleka. Sąsiedzi powiedzieli, że kotka wyjadała resztki  kompostownika, wszystko to  co tylko się dało zjeść. W te ogromne mrozy ❗❗❗ nie miała schronienia, ani pożywienia. Jest chodzącym szkieletem , a w.zasaszie leżącym .😭😭😭Kiedy Ewa ja zabierała nie miała siły chodzić. Kotka z biegunką, opuchnięta dupką , łysymi łapkami , brudna, posklejana  sierść od kału i moczu. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218900173682162&id=1437206045

Koteczka  w jednej  lecznicy dostała tyko leki p/ biegunkowe i p/ zapalne. U Ewy pod jej troskliwą opieką zaczęła dostawać małe porcje jedzenia. Nie miała siły chodzić , jadła na leżąco. Niestety zdarzało jej się załatwić pod siebie. Badania  ( w pierwszej lecznicy) wykazały ,że ma lekki stan zapalny trzustki. Z ogonka , którym prawie nie poruszała zaczęła wypadać sierść, zrobiły się rany.  

Nesca musiała być hospitalizowana trafiła do lecznicy w innym mieście. Zrobiono ponowne badania, prześwietlenie ,dostawała leki oraz kroplówki. Okazało się że jest martwica ogonka , możliwe,że po wypadku . Konieczna była amputacja ogonka. Koteczka została również wysterylizowana. Dzisiaj 26 lutego  została zabrana z lecznicy. 

Kochani znajdując kota nigdy nie wiemy z czym mamy do czynienia, jakie choroby i urazy doznało zwierzę, ale nigdy nie zostawiamy. 

Mamy ogromny dług w lecznicy w Łowiczu , a teraz kolejny wydatek za Nesce.  Kotka musi rzeź pewien czas dostawać specjalistyczna karne wysokomiesna , a jak już zupełnie dojdzie do siebie wykonany testy na Fiv i Felv.

Poniżej zdjęcia oraz na razie jedna faktura oraz karta informacyjne z drugiej lecznicy.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
132 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Natalia - awatar
Natalia
3
Julka - awatar
Julka
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ziółkowska - awatar
Ziółkowska
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pogorzelska - awatar
Pogorzelska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij