Zbiórka Wyniszczona koteczka prosi o gro - miniaturka zdjęcia

Wyniszczona koteczka prosi o gro Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyniszczona koteczka prosi o gro - zdjęcie główne

Wyniszczona koteczka prosi o gro

132 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani bardzo prosimy o wsparcie koteczki , która otrzymała imię Nesca. 

Nesca to młoda ok.półtora roczna koteczka,która została zgłoszona do koleżanki. Kotka koczowała w otwartej wiacie na jedej z prywatnych posesji i wszystko co dostawała to odrobinę zimnego mleka. Sąsiedzi powiedzieli, że kotka wyjadała resztki  kompostownika, wszystko to  co tylko się dało zjeść. W te ogromne mrozy ❗❗❗ nie miała schronienia, ani pożywienia. Jest chodzącym szkieletem , a w.zasaszie leżącym .😭😭😭Kiedy Ewa ja zabierała nie miała siły chodzić. Kotka z biegunką, opuchnięta dupką , łysymi łapkami , brudna, posklejana  sierść od kału i moczu. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218900173682162&id=1437206045

Koteczka  w jednej  lecznicy dostała tyko leki p/ biegunkowe i p/ zapalne. U Ewy pod jej troskliwą opieką zaczęła dostawać małe porcje jedzenia. Nie miała siły chodzić , jadła na leżąco. Niestety zdarzało jej się załatwić pod siebie. Badania  ( w pierwszej lecznicy) wykazały ,że ma lekki stan zapalny trzustki. Z ogonka , którym prawie nie poruszała zaczęła wypadać sierść, zrobiły się rany.  

Nesca musiała być hospitalizowana trafiła do lecznicy w innym mieście. Zrobiono ponowne badania, prześwietlenie ,dostawała leki oraz kroplówki. Okazało się że jest martwica ogonka , możliwe,że po wypadku . Konieczna była amputacja ogonka. Koteczka została również wysterylizowana. Dzisiaj 26 lutego  została zabrana z lecznicy. 

Kochani znajdując kota nigdy nie wiemy z czym mamy do czynienia, jakie choroby i urazy doznało zwierzę, ale nigdy nie zostawiamy. 

Mamy ogromny dług w lecznicy w Łowiczu , a teraz kolejny wydatek za Nesce.  Kotka musi rzeź pewien czas dostawać specjalistyczna karne wysokomiesna , a jak już zupełnie dojdzie do siebie wykonany testy na Fiv i Felv.

Poniżej zdjęcia oraz na razie jedna faktura oraz karta informacyjne z drugiej lecznicy.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
132 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Natalia - awatar
Natalia
3
Julka - awatar
Julka
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ziółkowska - awatar
Ziółkowska
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pogorzelska - awatar
Pogorzelska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij