Zbiórka Moja praca marzeń - miniaturka zdjęcia

Moja praca marzeń

Zbiórka Moja praca marzeń - zdjęcie główne

Moja praca marzeń

0 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewelina Radońska - awatar

Ewelina Radońska

Organizator zbiórki

Cześć, Ty też nie lubisz poniedziałków, a szczególnie wstawać rano ? To nie jesteś sam, ja też nie :) Mam na to sposób - praca marzeń, to taka do której mamy ochotę iść, nie jest obowiązkiem, a przyjemnością. Dla mnie taką właśnie jest praca z dziećmi, ale nie taka zwykła, chodzi o zajęcia na basenie z najmniejszymi od 3 miesiąca życia.
Sama od 1 klasy podstawówki pływałam w klubie, zakończyłam sobą przygodę jakoś w gimnazjum, trochę się poddałam, trochę już nie dawałam rady pogodzić tego z nauką.
Sama mam synka, nie było mi dane brać udziału w takich zajęciach dla niego, przez co jeszcze bardziej zapragnęłam dać taka możliwość innym rodzicom i sobie. Kursy odbywają się w Warszawie koszt takiego 3 dniowego kursu to 1490zł, pomóżcie mi spełnić marzenia mojej i dać możliwość innym na rozwój maluszków.
Strona stowarzyszenia na której możecie się dowiedzieć dużo więcej jako rodzice/instruktorzy/zainteresowani:http://www.pspn.org/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewelina Radońska - awatar

Ewelina Radońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij