Zbiórka Grześ walczy z rakiem mózgu - zdjęcie główne

Grześ walczy z rakiem mózgu

32 892 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sara Schulz - awatar

Sara Schulz

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą dzielnego wojownika Grzesia. Grześ ma 9 lat. Nasza walka rozpoczęła swój bieg 24 stycznia,kiedy dzięki upadkowi odkryliśmy, że w głowie mojego synka rośnie duży guz. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze co nas czeka. 12 lutego odbyła się operacja resekcji guza, którą przeprowadził prof Sagan w szpitalu w Szczecin Zdroje. Z tej trudnej, rozległej i skomplikowanej operacji Grześ wyszedł praktycznie bez szwanku. 10 długich dni oczekiwania na wyniki histopatologii ciągnęły się w nieskończoność. 22lutego nasz świat runął po raz drugi. Choroid plexus carcinoma who g III- rak splotu naczyniowkowego. Bardzo rzadki i bardzo złośliwy nowotwór mózgu. Od tego dnia rozpoczęła się walka na śmierć i życie. Rokowania są niepokojące- 50% tyle nasz mały synek ma szans na przeżycie tej walki !

Ale nie poddamy się. Wojna trwa. I dlatego prosimy Was , naszych aniołków o pomoc w tej walce. Wyjazdy do Warszawy, suplementy, zdrowa żywność, żywność medyczna w dniach w których apetyt jest równy zero, i inne potrzeby Grzesia wygenerowane przez tą ciężką chorobę, niestety przewyższają znacznie nasze możliwości finansowe. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę dla Grzesia. Bez Was sobie nie poradzimy. Proszę pomóżcie nam zawalczyć o życie tego dzielnego wojownika, on ma przed sobą całe życie. 

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie i pomoc w tych dramatycznych chwilach.

Nasze losy możecie śledzić na Facebooku https://www.facebook.com/Grze%C5%9B-vs-Rak-splotu-naczyni%C3%B3wkowego-1792505194188374/

Komentarze


 • ALICJA STYN - awatar

  ALICJA STYN

  18.05.2020
  18.05.2020

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  12.05.2019
  12.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Przedszkole Rodzinne Mądrowscy - awatar

  Przedszkole Rodzinne Mądrowscy

  18.04.2019
  18.04.2019

  Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia dla Grzesia!! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.04.2019
  15.04.2019

  Wszystkiego dobrego.Powodzenia.

 • Przemek Drewniak - awatar

  Przemek Drewniak

  12.04.2019
  12.04.2019

  Powodzenia!!!

32 892 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 234 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Sara Schulz - awatar

Sara Schulz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 234

ALICJA STYN - awatar
ALICJA STYN
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakub Kosicki - awatar
Jakub Kosicki
50
Alicja Dankowska - awatar
Alicja Dankowska
100
MJoniec - awatar
MJoniec
100
Jolanta Maciejewska - awatar
Jolanta Maciejewska
30
Joanna Wołejszo - awatar
Joanna Wołejszo
15
Czesław Polakowski - awatar
Czesław Polakowski
20
Marta Olejniczak z RR - awatar
Marta Olejniczak z RR
4 000
Anita Honorata Murawska - awatar
Anita Honorata Murawska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij