Ostatnie szczęśliwe chwile

15 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Wyszkowska - awatar

Gabriela Wyszkowska

Organizator zbiórki

Jaworzno, śląskie. 

Wawrzyniec to  były podopieczny fundacji "Koty z Kociej"chory na białaczkę. Dwa lata temu został adoptowany przez Agnieszkę, która stworzyła mu najlepszy dom na świecie i zapewniła doskonałą opiekę weterynaryjną.Wawrzyniec w ostatnich tygodniach poczuł się gorzej , a przeprowadzone badania i diagnostyka wykazały chłoniaka, który zajął już część narządów. Chłoniak to wyrok ale póki co Wawrzyniec jest w dobrej formie. Co go czeka? Na pewno leczenie paliatywne. Codziennie do końca życia musi dostawać odpowiednie leki, głównie przeciwbólowe. Ile życia mu zostało? 3 może 4 miesiące w zależności od tego jak szybko chłoniak będzie się rozrastał. Pozwólmy mu jego ostatnie tygodnie, a może miesiące przeżyć szczęśliwie w stadzie swoich przyjaciół. I tak już jest kotem skrzywdzonym przez życie mając białaczkę. Wawrzyniec jest wspaniały, pełen, miłości, spokojny, przyjazny, serdeczny wobec innych kotów i ludzi. W ostatnim czasie pożegnał kilkoro swoich przyjaciół , a teraz sam odchodzi.....


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gabriela Wyszkowska - awatar

Gabriela Wyszkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij