witam jestem Albert zbieram na renowacje roweru bo już nie da się nim jeżdzić chcę zrobić hamulce amoryzatory i okleine i pedały bo już odpadają bardzo by mi pomogło
0 zł
z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.