Zbiórka Marzenie naszego życia - miniaturka zdjęcia

Marzenie naszego życia

Zbiórka Marzenie naszego życia - zdjęcie główne

Marzenie naszego życia

40 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Mattocks - awatar

Anna Mattocks

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, moja zbiórka pieniędzy różni się od wielu tutaj... To tylko nasze skromne marzenie, które może kiedyś się spełni.. 

Przeprowadzilismy się z mężem do Bułgarii z nadzieja na otwarcie Glampingu (rodzaj  kempingu, w wygodnym miejscu i często z dodatkiem usług hotelarskich. ) Niestety, z powodu wielu przeciwności życiowych i losowych nie jesteśmy w stanie zrealizować naszych marzeń. 

Naszym założeniem było zbliżenie do natury. Wiele osób szuka wolności kojarzonej z dziką przyrodą a jednocześnie nie chcą rozstawać się z wygodą do jakiej przyzwyczajają centra turystyczne. Chcemy pokazać dzieciom ze istnieje świat poza komputerem, internetem i telefonem... Jest świat inny - piękniejszy- świat  roślin i zwierząt, który powoli zatraca na wartości.. 

Posiadamy dom i wystarczająco dużo miejsca na 5-6 unitow, naturalny basen i inne atrakcje.. Miejsce to góry Rodopi a około dwóch godzin jazdy Grecja i jej piękne piaszczyste plaże. 

Nie  wiem czy kiedykolwiek uda nam się zrealizować nasze marzenie ale wiem ze, warto próbować i walczyć o nie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Mattocks - awatar

Anna Mattocks

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Bożena Staniecka - awatar
Bożena Staniecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij