Okropnie głupio nam o to prosić ale niestety nie mamy innego wyjścia 😞
Ten post będzie dość prywatny, piszę go w imieniu naszego głównego domu tymczasowego w którym aktualnie przebywa około 40 zwierzaków 💔🫤
To co widzicie na zdjęciu to obsikana kanapa w kocim pokoju... Tak wyglądają też fotele, krzesła, kąty w pokojach praktycznie w całym domu, gdzie niestety zwierzaki często się załatwiają 💔🫤
Niestety zwierzęta które do nas trafiają nie potrafią się załatwiać "na dworze" albo do kuwety. Psiaki obsikują dywany, rogi łóżka, foteli i absolutnie ich za to nie winimy bo chore, dzikie i zabrane z ulic zwierzęta mają do tego prawo 💔 starsze psiaki niestety załatwiają się też przez sen pod siebie
Przyjeżdżają tu chore, nie nauczone funkcjonowania z człowiekiem stopniowo się tego uczą ale musimy niestety przechodzić przez morze siuśków, kup, wymiocin...
Siedzenia w autach, dywany niestety kończą tak samo 😞💔
Potrzebujemy odkurzacza piorącego 😞 ten który był na tymczasie się zepsuł i nie było opcji go już naprawić, po tylu latach wymiękł☹️ niestety jest to dość spory koszt aby kupić nowy... 💔
Może ktoś ma taki na zbyciu i chciałby go odsprzedać za jakąś niedużą kwotę ☹️
Potrzebujemy też rękawiczek jednorazowych w każdym rozmiarze 😞 i płynów do czyszczenia i dezynfekcji 💔 jeśli ktoś zechciałby pomóc prosimy o wiadomość na priv 😞