Zbiórka Pomoc psychologiczna w kryzysach - miniaturka zdjęcia

Pomoc psychologiczna w kryzysach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc psychologiczna w kryzysach - zdjęcie główne

Pomoc psychologiczna w kryzysach

1 435 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

"Ania ma 19 lat i już bagaż trudnych doświadczeń za sobą. Pochodzi z trudnej rodziny, w której przez lata doświadczała przemocy. Aktualnie jest w ciąży i zgłosiła się do nas po pomoc, gdyż chce zmienić swoje życie i zapewnić swojemu dziecku zdrowy start. Niestety nie wie od czego zacząć."

"Krystian ma 17, jest zdolnym uczniem, a jednocześnie nieśmiałym i wrażliwym. Pochodzi z małej miejscowości. Od kilku miesięcy doświadcza w szkole hejtu i niezrozumienia. Jego rodzice bardzo martwią się o syna. Chcieliby zapewnić mu pomoc psychologiczną, ale nie mają pieniędzy na prywatne konsultacje".

"Milena ma 35 lat, jest mamą dwójki dzieci, która dwa lata temu straciła w wypadku samochodowym męża. Nie może sobie poradzić ze stratą. Od wypadku cierpi na nawracające epizody depresji. Czuje, że to ma duży wpływ na dzieci. Chce pomocy dla ich dobra".

Takich zgłoszeń o pomoc otrzymujemy kilkanaście w ciągu każdego miesiąca. Są to osoby, które nie mogą sobie finansowo pozwolić na wsparcie psychologiczne i interwencję kryzysową. Do tej pory mogliśmy sfinansować konsultacje psychologiczne z grantów i z darowizn. Niestety projekt finansowany ze środków publicznych kończy się w 2023 roku, a nam skończyły się już środki na zapewnienie wsparcia kolejnym osobom. Aktualnie na interwencję kryzysową i konsultacje z psychologiem oczekuje 26 osób. Pomóż nam udzielić im profesjonalnej pomocy!

Chcemy zapewnić każdej osobie, która się do nas zgłosi minimum 10 spotkań ze specjalistą online lub stacjonarnie w zależności od potrzeb i możliwości, a także udział w grupie wsparcia. W związku z tym potrzebujemy 42 000 zł na opłacenie kosztów interwencji kryzysowej i spotkań terapeutycznych.

.............................

Fundacja Fundacja powstała w maju 2022 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną pomoc w zakresie ochrony, profilaktyki i przywracania zdrowia psychicznego. Naszą misją jest promowanie holistycznego modelu zdrowia, wzmacnianie kompetencji osobistych naszych podopiecznych do samodzielnego radzenia sobie z trudnościami w przyszłości, pomoc w budowaniu lepszej jakości życia.

Fundacja od początku działalności prowadzi poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, działania psychoedukacyjne i akcje społeczne prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym jak i wolontariuszy - studentów i absolwentów psychologii i pedagogiki, specjalistów bezpośrednio po ukończeniu kursów specjalistycznych.

Do naszej Fundacji zgłasza się coraz więcej osób poszukujących wsparcia i które nie mogą sobie pozwolić finansowo na taką pomoc. Aby kontynuować naszą działalność potrzebujemy wsparcia darczyńców. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na indywidualną pomoc psychologiczną dla naszych podopiecznych, realizację programów profilaktycznych, wsparciowych i terapeutycznych Fundacji.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 435 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Andrzej dmochowski - awatar
Andrzej dmochowski
100
Andrzej Dmochowski - awatar
Andrzej Dmochowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Aneta K - awatar
Aneta K
20
Agnieszka Sergot - awatar
Agnieszka Sergot
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dora - awatar
Dora
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij