Zbiórka Pomocne Centrum Terapii - zdjęcie główne

Pomocne Centrum Terapii

45 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Centrum Pomocy i Terapii Rodziny Fundacji Pomocna Mama istnieje od kilku lat.

Udało nam się dotąd zrobić bardzo wiele dla dzieci z przewlekłymi schorzeniami, deficytami oraz zaburzeniami rozwoju.

Mamy wiele sukcesów, dzięki bardzo dobrze dobranej kadrze wolontariuszy - specjalistów (psycholodzy, pedagodzy, fizjoterapeuci, terapeuci ręki, psychoterapeuci, trenerzy RSA Biofeedback, logopedzi, neurologopedzi).  To właśnie dzięki nim rodzice nabierają nadzieli na lepszą przyszłość swoich dzieci. Terapie są cykliczne (powtarzalne), bardzo dokładnie dopracowane (indywidualnie dla każdego dziecka). 

To u nas Mateusz - autystyk, zaczął mówić, to u nas Julka z porażeniem mózgwym- zaczęła chodzić. A sukcesów jest jeszcze więcej.

Żeby pomagać tym, co tej pomocy potrzebują musimy mieć miejsce do tej pomocy. Dotąd tj. od prawie 6 lat, pokrywaliśmy koszty czynszu i mediów, ze swoich oszczędności, ale jest to już dla nas bardzo uciążliwe. Musieliśmy się też mocno zadłużyć u znajomych i rodziny (dzięki udziałowi w programie The Wall. Wygraj Marzenia, udało nam się część tych pożyczek spłacić)

Nadal borykamy się z jedynym problemem - brak możliwości finansowych na opłacenie czynszu.

Dlatego apelujemy o pomoc w wybudowaniu naszego Centrum Terapii, gdzie nie będziemy musieli płacić dużych czynszów, a tylko opłacać media. 

Mamy obiecane miejsce na działce u naszej członkini Zarządu. 

Dlatego potrzebujemy tylko wybudowania domu!

Chcemy podkreślić, że umeblowanie i pomoce dydaktyczne, sprzęty oraz materiały do terapii w 90% zostały zakupione ze środków wolontariuszek, głównie Lidii Bukowskiej i Agnieszki Rausz. To dzięki nim możemy pomagać.

Co zatem jest potrzebne nam? 

Dom, w którym pomieścimy:

- salę rehabilitacyjną (z  naszym już zakupionym sprzętem)

- 3 gabinety dla terapeutów

- łazienkę

- pokój socjalny z kuchnią

- pokój wytchnienia

Wybudowanie naszego Centrum, dałoby nam możliwość kontynuacji terapii i pomocy potrzebującym

Nie musielibyśmy się martwić wysokimi opłatami czynszu, który w tej chwili przerasta nasze możliwości.

Chcemy podkreślić, że obejmujemy stałą opieką terapeutyczną (bezpłatną) 70 dzieci.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Fundacja Pomocna Mama - awatar

    Fundacja Pomocna Mama

    23.05.2018
    23.05.2018

    wpłacamy jako pierwsi, żeby dać początek czegoś dobrego... Wiemy, że się uda!

45 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Tomasz Duszak - awatar
Tomasz Duszak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Fundacja Pomocna Mama - awatar
Fundacja Pomocna Mama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij