Zbiórka Pomocne Centrum Terapii - zdjęcie główne

Pomocne Centrum Terapii

45 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Centrum Pomocy i Terapii Rodziny Fundacji Pomocna Mama istnieje od kilku lat.

Udało nam się dotąd zrobić bardzo wiele dla dzieci z przewlekłymi schorzeniami, deficytami oraz zaburzeniami rozwoju.

Mamy wiele sukcesów, dzięki bardzo dobrze dobranej kadrze wolontariuszy - specjalistów (psycholodzy, pedagodzy, fizjoterapeuci, terapeuci ręki, psychoterapeuci, trenerzy RSA Biofeedback, logopedzi, neurologopedzi).  To właśnie dzięki nim rodzice nabierają nadzieli na lepszą przyszłość swoich dzieci. Terapie są cykliczne (powtarzalne), bardzo dokładnie dopracowane (indywidualnie dla każdego dziecka). 

To u nas Mateusz - autystyk, zaczął mówić, to u nas Julka z porażeniem mózgwym- zaczęła chodzić. A sukcesów jest jeszcze więcej.

Żeby pomagać tym, co tej pomocy potrzebują musimy mieć miejsce do tej pomocy. Dotąd tj. od prawie 6 lat, pokrywaliśmy koszty czynszu i mediów, ze swoich oszczędności, ale jest to już dla nas bardzo uciążliwe. Musieliśmy się też mocno zadłużyć u znajomych i rodziny (dzięki udziałowi w programie The Wall. Wygraj Marzenia, udało nam się część tych pożyczek spłacić)

Nadal borykamy się z jedynym problemem - brak możliwości finansowych na opłacenie czynszu.

Dlatego apelujemy o pomoc w wybudowaniu naszego Centrum Terapii, gdzie nie będziemy musieli płacić dużych czynszów, a tylko opłacać media. 

Mamy obiecane miejsce na działce u naszej członkini Zarządu. 

Dlatego potrzebujemy tylko wybudowania domu!

Chcemy podkreślić, że umeblowanie i pomoce dydaktyczne, sprzęty oraz materiały do terapii w 90% zostały zakupione ze środków wolontariuszek, głównie Lidii Bukowskiej i Agnieszki Rausz. To dzięki nim możemy pomagać.

Co zatem jest potrzebne nam? 

Dom, w którym pomieścimy:

- salę rehabilitacyjną (z  naszym już zakupionym sprzętem)

- 3 gabinety dla terapeutów

- łazienkę

- pokój socjalny z kuchnią

- pokój wytchnienia

Wybudowanie naszego Centrum, dałoby nam możliwość kontynuacji terapii i pomocy potrzebującym

Nie musielibyśmy się martwić wysokimi opłatami czynszu, który w tej chwili przerasta nasze możliwości.

Chcemy podkreślić, że obejmujemy stałą opieką terapeutyczną (bezpłatną) 70 dzieci.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Fundacja Pomocna Mama - awatar

    Fundacja Pomocna Mama

    23.05.2018
    23.05.2018

    wpłacamy jako pierwsi, żeby dać początek czegoś dobrego... Wiemy, że się uda!

45 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Tomasz Duszak - awatar
Tomasz Duszak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Fundacja Pomocna Mama - awatar
Fundacja Pomocna Mama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij