Jestem nastolatkiem i w tym roku idę do liceum. Zakładam zbiórkę bo 1500 zł za buty to trochę dużo, ale bardzo mi się podobają. Z góry dziękuję za wpłaty.
0 zł
z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.