
Witam jestem Marcin, zbieram pieniądze na operacje dla taty.
Od jakiegoś czasu okazało się ,że tata ma przepuklinę na kręgosłupie tak zwaną dyskopatie.
Przez to nie może się wysilać i ma ograniczone ruchy.
Jeden głupi ruch i może skończyć na wózku :(
Potrzebuje 12 tysięcy zł na operację laserową ale jak wiadomo w tych czasach młodym jak i starszym osobą ciężko uzbierać taką kwotę.
Proszę o pomoc, będę niezmiernie wdzięczny :)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!