Zbiórka Zbiórka dla dzieci Indie - zdjęcie główne

Zbiórka dla dzieci Indie

5 147 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anil Gupta - awatar

Anil Gupta

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo.

Zbiórka jest przeznaczona dla dzieci mieszkających i uczęszczających do szkoły  w Indiach w mieście Agra im. Dr. Subash Gupta.

Prowadzonej przez mnie i moją żonę Zuzannę.

Szkoła istnieje od 1960 roku została założona przez mojego ojca.

Odziedziczyliśmy ją po jego śmierci.

W momencie kiedy odszedł postanowiliśmy całą rodziną wyjechać z Polski do Indii w 2017 roku.

Szkoła jest placówką prywatną nie posiadającą dotacji i jest utrzymywana z naszych własnych środków.

1 kwietnia rozpoczyna się nowy rok szkolny.

Będziemy przyjmować nowych uczniów od klasy przedszkolnej jak również innych klas.

Chcielibyśmy dać szansę nauki dzieciom których rodzice nie posiadają środków na wysłanie ich do szkoły jak również pomoc dzieciom które już uczęszczają do naszej placówki a koszty przekraczają ich możliwości finansowe na kontynuowanie nauki.

Zbieramy na książki, mundurki i opłaty szkolne które zostaną rozdane według potrzeb dzieci.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły którą prowadzimy zaraz przy Mauzoleum Tak Mahal w Agrze.

Zapraszamy również do rozmowy z nami i odwiedzania naszej strony na Facebooku.

Edukacyjne wsparcie ubogich dzieci im. Dr. Subash Gupta.

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anil Gupta - awatar

  Anil Gupta

  04.03.2023
  04.03.2023

  Dziękujemy!!!
  Jolanta Juszczak
  Galeria Mody Ślubnej La Perle
  Za zakup wózka inwalidzkiego dla syna naszej pracownicy.
  Chłopiec po raz pierwszy od 19 lat wyszedł z domu teraz porusza się na wózku, ogląda świat.
  Bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 114 621

Komentarze


 • Małgorzata Cybulska - awatar

  Małgorzata Cybulska

  18.05.2023
  18.05.2023

  Wspaniała inicjatywa, życzę szczęścia wszystkim dzieciom :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.2023
  06.03.2023

  Kilka lat temu miałem okazję odwiedzić Państwa szkołę. Było to dla mnie wielkie przeżycie. Wzruszenie i wielki podziw dla Państwa, nauczycieli i przede wszystkim dzieci towarzyszyły mi podczas spaceru po szkole. Tutaj dzieciaki nie mają takich warunków, jak w Europie. Tutaj miesięczna opłata za szkołę (wówczas to były 3 dolary) jest poza zasięgiem wielu z nich. Nie mieliby szans na wyrwanie się z tej rzeczywistości, gdyby nie Państwa placówka. Na pewno niejedno z tych dzieci wykorzysta szansę, aby polepszyć swój byt w przyszłości. Życzę Państwu, Nauczycielom i tym Wspaniałym Dzieciakom wszelkiej pomyślności!

5 147 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anil Gupta - awatar

Anil Gupta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Cybulska - awatar
Małgorzata Cybulska
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał Żak - awatar
Rafał Żak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michal dutkiewicz - awatar
Michal dutkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij