Jenissa Aniszewska - awatar

Jenissa Aniszewska

Organizator zbiórki

Cel zbiórki

Zbiórka ta powstała aby móc zakupić sprzęt obozowy niezbędny do prac pionierskich podczas obozu harcerskiego. Za pomocą social mediów i nowoczesnych form, chcielibyśmy zebrać niezbędną kwotę w ramach akcji zarobkowej. Nie jest to zwyczajna zbiórka ponieważ, chcielibyśmy każdemu naszemu darczyńcy przekazać podziękowanie, w formie opisanej na końcu zbiórki. Łączymy tę akcje z Dniem Ojca, dzięki czemu w zamian za wsparcie, przesłany zostanie podarunek związany właśnie z tym świętem.

Kim jesteśmy

Jesteśmy 999 Warszawską Drużyną Harcerską „Świt”. Działamy od półtora roku w 220 Szkole Podstawowej w Warszawie. Zrzeszamy w naszej drużynie dzieci w wieku 10-16 lat. Harcerze i harcerki z naszej drużyny to wesołe i pełne zapału dzieci, które w większości pierwszy raz będą jechać na obóz harcerski.

Na co konkretnie zbieramy pieniądze?

Abyśmy mogli zrobić iście harcerski obóz potrzebujemy paru sztuk różnego sprzętu pionierskiego. Toporków, świdrów, młotków, pił, wiader, saperek, plandek itd. Jest to pierwszy obóz naszej drużyny, dlatego właśnie wszystkie te rzeczy musimy nabyć. 

Czemu akurat budujemy pionierkę?

Sprawa jest prosta do wytłumaczenia! Chcemy nauczyć naszych harcerzy zaradności, ostrożności i zgody z naturą. Do naszych pionierek używamy drewna które nie jest ścinane specjalnie dla nas. Drewno te przekazujemy potem dalej, więc pomimo dni obozowych, ktoś jeszcze z niego skorzysta. Harcerz budując swoją pionierkę musi się wykazać wieloma cechami. Logistyką - bo trzeba zaplanować co i gdzie zbudować, zaradnością - żerdki trzeba przybić, ale tak aby nie spadły, ostrożnością i bacznością na innych - gdyż używamy ostrych narzędzi , oraz wieloma innymi cechami.  (zdjęcie pobrane z internetu)

Czemu korzystamy z portalu pomagam.pl?

Chcemy nauczyć naszych harcerzy, że nic nie przychodzi samo, bez włożonej pracy, a jednocześnie pokazać, iż można dobrze posługiwać się technologicznym światem. Nasi harcerze i nasze harcerki przygotowali prace, które będą służyć jako podziękowanie. Jednocześnie zadaniem harcerzy będzie promowanie akcji na portalu pomagam, aby udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Co zrobimy jeśli uzbieramy więcej?

Jeśli uda nam się uzbierać większą kwotę niż zakładamy, będziemy chcieli dołożyć częściowo pieniądze na obóz dla dzieci które tego potrzebują w naszej drużynie.

PODZIĘKOWANIA

Chcielibyśmy każdemu naszemu darczyńcy przekazać podziękowanie. Standardowo jak to w takich akcjach, forma podziękowania będzie zależna od kwoty jaka zostanie wpłacona. Wszystkie oferowane przez nas rzeczy będą zrobione samodzielnie i własnoręcznie przez harcerzy. 

5-10 złotych - kartka na dzień ojca.

11-20 złotych - serce z masy solnej z napisem LOVE lub innym.

21-50 złotych - pęczek papierowych kwiatów na patyczkach, do których można dokleić swoje zdjęcie, dodatkowo z różnymi napisami na dzień Ojca + serce z masy solnej.

51-100 złotych - deseczka robiona stylem string art z wybranym napisem „love”, „tata” + kartka na dzień ojca.

Powyżej 100 złotych - pakiet naszych prac (nie tylko wymienionych), forma podziękowania ustalana indywidualnie.

Po wpłacie i chęci dostania podziękowania, prosimy o kontakt na maila: aniszewska.anna@zhp.net.pl gdzie zostaną ustalone szczegóły wysyłki.

Czuwaj!

Przyboczna 999 WDH "Świt"

HO Anna Aniszewska


Komentarze

 • Marta - awatar

  Marta

  22.05.18
  22.05.18

  Trzymam kciuki za zbiórkę ! :)

 • Sebastian Sobiegraj - awatar

  Sebastian Sobiegraj

  22.05.18
  22.05.18

  Na saperke 😍😂

Jenissa Aniszewska - awatar

Jenissa Aniszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Grajek :) - awatar
23
Grajek :)
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Rafał Grzyb - awatar
10
Rafał Grzyb
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Marta - awatar
20
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Sebastian Sobiegraj - awatar
20
Sebastian Sobiegraj
Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij