Zbiórka Dostań prezent za pomoc! - miniaturka zdjęcia

Dostań prezent za pomoc!

Jenissa Aniszewska - awatar

Jenissa Aniszewska

Organizator zbiórki

Cel zbiórki

Zbiórka ta powstała aby móc zakupić sprzęt obozowy niezbędny do prac pionierskich podczas obozu harcerskiego. Za pomocą social mediów i nowoczesnych form, chcielibyśmy zebrać niezbędną kwotę w ramach akcji zarobkowej. Nie jest to zwyczajna zbiórka ponieważ, chcielibyśmy każdemu naszemu darczyńcy przekazać podziękowanie, w formie opisanej na końcu zbiórki. Łączymy tę akcje z Dniem Matki i Ojca, dzięki czemu w zamian za wsparcie, przesłany zostanie podarunek związany właśnie z tymi świętami.

Kim jesteśmy

Jesteśmy 999 Warszawską Drużyną Harcerską „Świt”. Działamy od półtora roku w 220 Szkole Podstawowej w Warszawie. Zrzeszamy w naszej drużynie dzieci w wieku 10-16 lat. Harcerze i harcerki z naszej drużyny to wesołe i pełne zapału dzieci, które w większości pierwszy raz będą jechać na obóz harcerski.

Na co konkretnie zbieramy pieniądze?

Abyśmy mogli zrobić iście harcerski obóz potrzebujemy paru sztuk różnego sprzętu pionierskiego. Toporków, świdrów, młotków, pił, wiader, saperek, plandek itd. Jest to pierwszy obóz naszej drużyny, dlatego właśnie wszystkie te rzeczy musimy nabyć. 

Czemu akurat budujemy pionierkę?

Sprawa jest prosta do wytłumaczenia! Chcemy nauczyć naszych harcerzy zaradności, ostrożności i zgody z naturą. Do naszych pionierek używamy drewna które nie jest ścinane specjalnie dla nas. Drewno te przekazujemy potem dalej, więc pomimo dni obozowych, ktoś jeszcze z niego skorzysta. Harcerz budując swoją pionierkę musi się wykazać wieloma cechami. Logistyką - bo trzeba zaplanować co i gdzie zbudować, zaradnością - żerdki trzeba przybić, ale tak aby nie spadły, ostrożnością i bacznością na innych - gdyż używamy ostrych narzędzi , oraz wieloma innymi cechami.  (zdjęcie pobrane z internetu)

Czemu korzystamy z portalu pomagam.pl?

Chcemy nauczyć naszych harcerzy, że nic nie przychodzi samo, bez włożonej pracy, a jednocześnie pokazać, iż można dobrze posługiwać się technologicznym światem. Nasi harcerze i nasze harcerki przygotowali prace, które będą służyć jako podziękowanie. Jednocześnie zadaniem harcerzy będzie promowanie akcji na portalu pomagam, aby udało nam się zebrać odpowiednią kwotę.

Co zrobimy jeśli uzbieramy więcej?

Jeśli uda nam się uzbierać większą kwotę niż zakładamy, będziemy chcieli dołożyć częściowo pieniądze na obóz dla dzieci które tego potrzebują w naszej drużynie.

PODZIĘKOWANIA

Chcielibyśmy każdemu naszemu darczyńcy przekazać podziękowanie. Standardowo jak to w takich akcjach, forma podziękowania będzie zależna od kwoty jaka zostanie wpłacona. Wszystkie oferowane przez nas rzeczy będą zrobione samodzielnie i własnoręcznie przez harcerzy. 

5-10 złotych - kartka na dzień ojca/matki

11-20 złotych - serce z masy solnej z napisem LOVE lub innym.

21-50 złotych - pęczek papierowych kwiatów na patyczkach, do których można dokleić swoje zdjęcie, dodatkowo z różnymi napisami na dzień Matki/Ojca + serce z masy solnej.

51-100 złotych - deseczka robiona stylem string art z wybranym napisem „love”, „mama”, „tata” + kartka na dzień ojca/matki.

Powyżej 100 złotych - pakiet naszych prac (nie tylko wymienionych), forma podziękowania ustalana indywidualnie.

Po wpłacie i chęci dostania podziękowania, prosimy o kontakt na maila: aniszewska.anna@zhp.net.pl gdzie zostaną ustalone szczegóły wysyłki.

Czuwaj!

Przyboczna 999 WDH "Świt

HO Anna Aniszewska


Jenissa Aniszewska - awatar

Jenissa Aniszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ola Zalewska - awatar
5
Ola Zalewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij