Zbiórka Pomóż mi pokonać nowotwór - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pokonać nowotwór Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż mi pokonać nowotwór - zdjęcie główne

Pomóż mi pokonać nowotwór

30 430 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Rutka - awatar

Monika Rutka

Organizator zbiórki

Cześć mam na imię Sandra i mam 18 lat. Niezbyt dobrze weszłam w ten dorosły wiek. Do maja tego roku miałam plany, marzenia i cele jak każda młoda dziewczyna. W maju dostałam diagnoze NOWOTWÓR GUZ MÓZGU (CZASZKOGARDLAK) nie do uwierzenia i nie do opisania jak w tej jednej sekundzie zawalił mi się cały świat. Moje plany i marzenia runęły wraz z diagnoza, a ciągły strach czy będę żyć nie dawał mi spokoju nawet na chwilę. W maju przeszłam jedna operację, w czerwcu drugą, niestety przy jednej jak i przy drugiej nie udało się wyciąć guza w całości. Jest możliwość usunięcia go bezinwazyjnie w Krakowie, jest to świetna klinika która pierwsza w Polsce specjalizuje się w usuwaniu tego typu nowotworów. Przez guza który cały czas uciska w mojej głowie straciłam wzrok, na tę chwilę widzę tylko w 30% ale jest duża szansa, że po usunięciu wzrok powróci. Również przez guza doszło do wielu innych chorób typu niedoczynność przysadki mózgowej, moczówki, insulino odporności. Nie wspomnę o stanach depresyjnych bo przez leki sterydowe przytyłam 25kg i walczę z nadwagą oraz całą masą chorób. Kieruję ten apel do Was, ludzie o wielkich sercach o pomoc finansową na dalsze leczenie. Udostępniam również całą historię mojej choroby. Mam tylko jedno marzenie, bardzo chcę żyć, wrócić do szkoły i pracy- do normalności . Funkcjonować tak jak kiedyś i cieszyć się życiem.


Aktualne informacje:

 Na tę chwilę od drugiej operacji guz znów daje o sobie znać, niestety ku mojej rozpaczy znacznie odrósł. Dodatkowo w ostatnim rezonansie okazało się, że na guz narosła torbiel, którą trzeba natychmiast usunąć operacyjnie. Tak, czeka mnie niestety kolejna, już trzecia operacja, a ja jestem przerażona. Ponowne otwarcie głowy na przestrzeni czterech miesięcy  to bardzo duże ryzyko kolejnych powikłań. Już przy drugiej operacji doszło do  krwotoku wewnątrzczaszkowego, po którym bardzo dużo czasu zajęło mi dochodzenie do siebie. O ile można mówić, że w ogóle do siebie doszłam. Straciłam całe swoje "przedguzowe" życie, straciłam w dużej mierze pamięć i wspomnienia, które budowałam przez moje jakże krótkie 18 letnie życie. Nie pamiętałam moich bliskich, nie pamiętałam znajomych, nie pamiętałam również historii, które przeżyłam ani pierwszych miłości jakie poruszyły moje młode serce. Teraz wszystko to co było, poszło w niepamięć, a ja jestem skupiona na tym aby pozbyć się tego intruza w mojej głowie, który próbuje zniszczyć mi życie. Intruz z pozoru nie złośliwy, a jednak zachowuje się jakby kipiał złością i po każdym "podcięciu" wyrasta ze zdwojoną siłą. Guz uciska na ośrodek wzroku coraz bardziej, przez co coraz gorzej widzę i znów zmagam się z potwornym bólem głowy. Droga do pełni zdrowia jest dla mnie niestety bardzo długa i kręta, a jej finał nieznany. Jednak bez Waszej pomocy będzie jeszcze bardziej utrudniona, a ja bardzo chcę iść dalej w życie i nie martwić się czy jutro, czy za tydzień, czy za ileś tam czeka mnie kolejna operacja i walka o przeżycie. 

Dwie pierwsze operacje przeszłam w jednym szpitalu, w którym niestety nie ma możliwości na całkowite wylecznie mnie. Wraz z moją rodziną szukamy pomocy gdzie tylko możemy, niestety w większości przypadów spotykamy się ze ścianą. Mój przypadek jest bardzo ciężki bo jest to guz, który zazwyczaj dotyka dzieci, a ja jako osoba już dorosła mam bardzo ograniczone pole manewru. Nie każdy neurochirurg podejmie się tak skomplikowanej operacji, dlatego proszę Was o pomoc. Jeżeli macie możliwość skonsultowania mnie ze specjalistą, będę bardzo, bardzo wdzięczna. Każda pomoc przybliża mnie do wyleczenia, co na tę chwilę jest marzeniem i priorytetem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2022
  26.09.2022

  Jesteś silna, pokonasz to❣️

 • Ola Czaporowska licytacja nr 3 - awatar

  Ola Czaporowska licytacja nr 3

  14.09.2022
  14.09.2022

  Jesteśmy z Tobą, Sandra ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.2022
  10.09.2022

  Pokonasz tego drania. Glowa do góry!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2022
  08.09.2022

  Będzie dobrze, piękna młoda dziewczyna nie powinna chorować. Bóg ci pomoże , pamiętaj uwierz w to że będziesz zdrowa a tak się stanie. Nie ma rzeczy niemożliwych wszyscy jesteśmy dziećmi Boga.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2022
  27.08.2022

  ❤️

30 430 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 462 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Rutka - awatar

Monika Rutka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 462

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dawid - awatar
Dawid
10
Seba - awatar
Seba
10
Anonim - awatar
Anonim
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Frycula - awatar
Frycula
50
Bartosz Czupajło - awatar
Bartosz Czupajło
550
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jakub - awatar
Jakub
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij