Z pokorą i łzami w oczach proszę o pomoc. Nazywam się Joanna Leśniak mam 45 lat od ponad 3 lat jestem przykuta do łóżka całkowicie zależna od bliskich w codziennej egzystencji, pielęgnacji. Choroba przyszła nagle. Jeden zły ruch, szarpnięcie zakupów i odcięcie czucia nóg, niedowład. Okazało się że są wady kręgosłupa ześlizgniety dysk, następnie dalsza diagnoza, niestabilność kręgosłupa kręgozmyk l5/LS złamanie kompresyjne trzonu tys zespół wad rozwojowych szyjni piersiowej oraz podejrzenie naczyniaka. Diagnoza - pilna operacja stabilizacji. Prawie 4 lata zajęło znalezienie szpitala i neurochirurgow, którzy wykonają skomplikowaną operację. Z uwagi na duże ryzyko wystąpienia porażenia czterokonczynowego nikt nie chciał się podjąć mojego leczenia operacyjnego. Aż wreszcie stał się cud. 21 czerwca tego roku sztab lekarzy wykonał operację zakończoną powodzeniem. Nie doszło do porażenia, zostało zachowane czucie choć jest niedowład i duży zanik mięśni czyli dostałam szansę na nowe życie bez bólu ale niestety, kolejny cios. Szpitale które powinny zająć się rehabilitacją odmawiają przyjęci Powodem jest ponoć zbyt duża niesamodzielność, długotrwałe leczenie rozległe zaniki mięśni. W gre wchodzie według polskiej służby zdrowia jedynie rehabilitacjia w domu i leczenie nadal przeciwbó lowe, co oznacza dalszą wegetację bo jak nazwać bycie przykłutym do łóżka bez możliwości samodzielnego obrócenia się. Po udanej operacjii. Bez rehabilitacji nie moge nawet samodzielnie sie ruszyc z uwagii na zaniki mieśni spowodowany wueloletnim lezeniem w lóżku. W chwili obecnej mażę aby samodzielnie potrafić usiąść na wózek inwalidzki , na chwile obecna nie mysle nawet o mozliwości chodzenia. Tego wszystkiego od nowa trzeba mnie nauczyć, zaczynając od siadania, pionizacji. Odbudowywać mięśnie .W chwili obecnej jedyną szansą jest prywatniy ośrodek lub rehabilitacjia domowa, niestety nie mam przystosowanego mieszkania do rozpoczęcia nowego życia jako niepełnosprawna,opiekuje się mną mąż, który również jest osobą niepełnosprawną. Jestem na Jego utrzymaniu nie otrzymuje żadnego wsparcia finansowego z instytucji i sami nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów pokrycia leczenia by dać mi szansę na bycie niezależnym by usiąść czy postawić od nowa pierwszy krok dlatego zwracam się z prośbą o pomoc i wsparcie mnie w walce o samodzielność. Pięknie dziękuję za okazaną pomoc
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: