
Witam wszystkich którzy odwiedzą stronę tej zbiórki,przez szereg zaniedbań,obaw i strachu przed dentystami straciłem prawie wszystkie zęby górne zostały mi tylko 4 i te nie są do końca zdrowa,w związku z tym staram się uzbierać na zabieg i wstawienie protezy all on 4,niestety przekracza to moje finanse i stąd prośba o pomoc...jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny..jest mi głupio prosić o pomoc ale nie mam wyjścia..z góry dziękuję za każdą pomoc..Mariusz
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!