Zbiórka Na nowe zęby dla mnie - zdjęcie główne

Na nowe zęby dla mnie

0 zł  z 33 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Fraszczak - awatar

Mariusz Fraszczak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich którzy odwiedzą stronę tej zbiórki,przez szereg zaniedbań,obaw i strachu przed dentystami straciłem prawie wszystkie zęby górne zostały mi tylko 4 i te nie są do końca zdrowa,w związku z tym staram się uzbierać na zabieg i wstawienie protezy all on 4,niestety przekracza to moje finanse i stąd prośba o pomoc...jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny..jest mi głupio prosić o pomoc ale nie mam wyjścia..z góry dziękuję za każdą pomoc..Mariusz

0 zł  z 33 000 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Fraszczak - awatar

Mariusz Fraszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail