Zbiórka Na Ratunek Dzieciom Wykluczonym - miniaturka zdjęcia

Na Ratunek Dzieciom Wykluczonym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na Ratunek Dzieciom Wykluczonym - zdjęcie główne

Na Ratunek Dzieciom Wykluczonym

510 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Krajewski - awatar

Piotr Krajewski

Organizator zbiórki

O CO CHODZI?

Pomoc przez Sztukę 

Kochani wielokrotnie mijamy młodzież, która stoi pod sklepami, z butelka piwa czy nie daj Boże pod wpływem dopalaczy. 

W większosci przypadków niestety odbierana jest jako młodzeż agresywna.

Niestety Ci młodzi ludzie krzyczą do nas! - że są ! że Istnieją! bardzo czesto rodzice zapomnieli o nich pogrążeni w chorobie alkoholowej.

Wiele razy spotykałem sie z nimi , to dzieciaki o bardzo dobrych sercach o bardzo wysokim progu wrażlwiści, wielokrotnie zauważyłem bardzo utalentowani.

Z racji mojej osobistej profesji / pasji jaką jest sztuka szeroko pojeta, powstał pomysł , aby stworzyć alternatywę dla tych dzieciaków, która sa określane jako dzieci z rodzin dysfunkcyjnych -patologicznych. 

Osobiscie nazywam te dzieciaki dzieśmi wykluczonymi, po przez własne rodziny i częściowo przez społeczeństwo.

Niestety przykre ale prawdziwe, ale gdyby to co chce zrobic miało uratować jedno życie to warto, no bo ile jest warte ludzkie zycie ?


Co chce Zrobić ?

Z racji wielokrotnego kontaktu z tymi dzieciakami, i setkami próśb płynących z ich ust, powstał pomysł stworzenia alternatywy dla tych dzieciaków, w postaci miejsca (tyt roboczy Kraina Sztuki) na obrzeżach miasta, w pieknym plenerze (ofiarowanym przez darczynce którego szukamy , projekt gotowy )

Kto miał kontakt z dziecmi ,,wykluczonymi"ma świadomośc jak potrafią krzyczeć o pomoc dla siebie samych, w koncu ich buntownicze nastawienie to wynik zwrócenia na siebie uwagi , do świata że są że istnieją ! 

Posiadam bardzo szerokie grono ludzi o otwartym sercu ze świata sztuki,Malarzy muzyków, aktorów, którzy wielokrotnie mi NIE odmawiali pomocy przy równie podobnych projektach.

np;przy dzieciach z chorobami nowotworowymi (  w razie potrzeby materiały sa do wglądu)

To bardzo krótki opis wielkiego projektu , który ma na celu ratownie ludzkiego zycia po przez sztukę

Pomózmy dzieciakom zagrożonym alkoholizmem narkomanią oraz innymi uzywkami po przez sztukę, po przez danie alternatywy na lepsze jutro, to jak podanie reki z kromką chleba 

Jestem przekonany że zmniejszy to agresje na ulicach,naszych miast i z mojego pomysłu skorzystaja inne Polskie miasta 

KIM JESTEM?

Piotr Krajewski 

Malarz,Rzeżbiarz,Kreator Mody,Promotor kultury i Sztuki,Performer,Filantrop, od 30 lat zajmuje sie Malarstwem Gestu,emocji (taszyzm Draping,action painting) od 25 lat pomagam dzieciakom z rodzin dysfunkcyjnych iż z takiej pochodzę i jest mi łatwiej trafic do dzieciaków mi podobnych,z racji osobistych doświadczeń więcej o mnie na stronie www.projektancimody.pl 

i oczywiście więcej informacji z wielka przyjemnościa udziele pod numwerem telefonu 733 215 366 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
510 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Krajewski - awatar

Piotr Krajewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Weronika Marczuk - awatar
Weronika Marczuk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij