Zbiórka Wypadające jelito u małej kotki. - miniaturka zdjęcia

Wypadające jelito u małej kotki. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wypadające jelito u małej kotki. - zdjęcie główne

Wypadające jelito u małej kotki.

2 595 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Edycja 20 IV 2024r.
Kotka ma ma rujkę i trzeba ją wysterylizować, a musi to być zrobione dobrze nie u podrzędnego weta który nie zna jej stanu i tego co przeszła.

Edycja 23 X 2023 r. Po raz trzeci malutkiej wypadł odbyt, znowu szyta.
Edycja 19 X 2023r. Niestety sytuacja się powtórzyła i kotce znowu wypadł odbyt 17 X.Była w lecznicy i znowu była szyta.

edycja 20 09 Zrobiłam rozliczenie zbiórki i na pierwszym zdjęciu pod głównym zdrowa, zaszczepiona już dziewczynka. Wszystkie kotki, czy 8 jest u mnie, jeden już w domku.
edycja 25 08 2023rKotka Bejbi czuje się dobrze i pan doktor zdecydował o jej wydaniu do domku-nie wypuszczeniu na działki! Opłaciłam fakturę na kwotę 793 zł.

24 08 2023.Proszę o pomoc dla bezdomnej około 2 miesięcznej koteczki z wypadniętym jelitem. Kotkę wraz z 3 rodzeństwa ktoś podrzucił na działki w Ksawerowie woj, łódzkie, a wcześniej  miesiąc temu podrzuconych zostało 5 maluszków czy razem 9 bezdomnych bez matki i opieki. Gmina odmówiła pomocy....jak zwykle. Dla nich los bezdomnych zwierząt nie ma żadnej wartości, to wolnożyjące zwierzęta i nie jest ważne, że same sobie nie poradzą, bo są zbyt małe, czy skazane na śmierć.Nie wszyscy jednak są bez serca w Gminie i nie mogąc nigdzie uzyskać pomocy dla tych kotków sami je karmią. Niestety, dla jednego z maluszków takie warunki są tragiczne. Wypadnięte jelitko to skutek ciągłej biegunki. Udało się odłowić na klatkę łapkę 2 maluszki w tym chory.  Dzień wcześniej do klatki wszedł najsłabszy w tego starszego miotu.Objechałam lecznice gdzie próbowano próbowano pomóc kotkowi ale niestety nie można było i proponowano eutanazję. Nie zgodziłam się, bo ogólnie kotek nie wygląda na umierającego. Pojechałam do Konstantynowa Łódzkiego do Kliniki Braci Mniejszych na całodobowy dyżur. Tam bardzo profesjonalnie Pan doktor podszedł do sprawy. powiedział że spróbują to jelitko wcisnąć na miejsce (gdzie wcześniej w 2 lecznicach to się nie udało, z powodu jego opuchnięcia) a jeśli nie to trzeba operacyjnie ten wystający kawałek usunąć.Koszta niestety nie będą małe, bo tylko wczoraj rachunek wyniósł 600 złotych, z czego wyłożyłam 400zł. Do tego doszły testy na wirusówki które wyszły ujemne oraz test na panlekopenię też wyszedł ujemny. Do tego każda kolejna doba to koszt 400 złotych a ile malutka tam będzie, to się dopiero okaże. Do tego potrzebna odpowiednia dobra karma aby problem nie powrócił.Proszę o pomoc dla tego maleństwa bo na gminę Ksawerów one liczyć nie mogą, bo ważniejsze uciechy i zabawy mieszkańców, choćby teraz 26 sierpnia festyn na pożegnanie lata tuż pod moimi oknami, gdzie zwierzęta będą przeżywać potworny stres i jak mam to malutkie kocię zabrać ze szpitala? A stado malutkich głodnych kotów też blisko, w jednym miejscu zabawa a obok malutkie kotki nie mogące liczyć na osoby które w regulaminie mają ochronę zwierząt.A inne zwierzaki?Proszę o pomoc dla niej, ona nie jest niczemu winna, że ludzie są okrutni.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam.W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, bo wszystko jest marnością.Biblia, Księga Koheleta 3/19

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Zielińska Anna - awatar

    Zielińska Anna

    12.09.2023
    12.09.2023

    Trzymaj się malutka ❤️❤️❤️

2 595 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Dorota Łuczak - awatar
Dorota Łuczak
50
TeRa - awatar
TeRa
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia G - awatar
Klaudia G
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
elmas - awatar
elmas
60
pomagam - awatar
pomagam
1
Małgorzata Ziomek - awatar
Małgorzata Ziomek
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij