Zbiórka Wsparcie w leczeniu Wajrata - zdjęcie główne

Wsparcie w leczeniu Wajrata

2 191 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Domagała - awatar

Natalia Domagała

Organizator zbiórki

Wajrat, 12 letni piękny, temperamentny wałach czystej krwi arabskiej potrzebuje naszej pomocy.. Na codzień niecierpliwy, energiczny, humorzasty chłopak. W sobotę nad ranem zastałam go w boksie osowiałego, wycofanego, z przyspieszonym oddechem, niedojedzonym sianem i tylko jedną zrobioną kupą. Wystarczyło na niego spojrzeć i od razu było wiadomo, że dolega mu coś poważnego... wysokie tętno, blade dziąsła, przyspieszony oddech, drgawki oraz słabo wyczuwalna praca jelit. W niedługim czasie przyjechała do nas nasza niezastąpiona pani dr Justyna. Po wykonaniu badania rektalnego oraz usg, padła diagnoza - przemieszczenie okrężnicy, płyn w żołądku i jelicie ślepym. W asyście pani doktor wyruszyliśmy w drogę do kliniki Equivet w Gęsicach, gdzie w gotowości czekał na nas zespół lekarzy. Od razu po przyjeździe, Wajratowi wykonano szereg badań, podano odpowiednie płyny i leki, podjęto decyzję o próbie leczenia zachowawczego. Wizja uniknięcia operacji bardzo nas ucieszyła! Wajrat został w klinice pod opieką specjalistów, pozostało nam tylko czekać na dobre wieści. Po nocy jego stan zaczął się powoli poprawiać, lekarzom udało się usunąć płyn z żołądka, tętno zaczęło się normować, oddech uspokajać. Jego stan jest stale monitorowany, lekarze wykonują różne badania, mimo poprawy, w dalszym ciągu Wajratowi podawane są bardzo drogie leki. Koszt ratowania mu życia, mimo szansy na uniknięcie operacji,  wyniesie ok.10 tys zł...W imieniu właścicieli Wajrata i całej naszej stajennej ekipy, prosimy o wsparcie w uzbieraniu potrzebnej kwoty.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 191 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Domagała - awatar

Natalia Domagała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Jedziniak - awatar
Anna Jedziniak
120
Mariusz /Ania - awatar
Mariusz /Ania
50
Ewa kostrzwwa - awatar
Ewa kostrzwwa
200
Kamila K. - awatar
Kamila K.
45
Kamila K. - awatar
Kamila K.
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij