Zbiórka Ostatnia Szansa dla Bazyla - zdjęcie główne

Ostatnia Szansa dla Bazyla

0 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Kaźmierczak - awatar

Paulina Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Kochani to jest  Bazyl i potrzbuje pilnie pomocy by móc żyć i być dalej szczęśliwy tak jak do tej pory ze swoją ukochaną właścicielka..

Bazyl został adoptowany ze schroniska... był bardzo nieufny ,nie pozwalał podejść nie potrafił się odnaleźć  w śród stada  kotów,opiekunowie w schronisku ostrzegali że nie jest miziastym kotkiem na kolanka ,...Ale spotkało go niesamowite szczęście kiedy moja ciocia wbrew wszystkiemu postanowiła adoptować właśnie jego...tego małego uparciucha, chciała pokazać co to miłość zaufanie szczęście ,które mogą dać sobie wzajemnie...I tak też Bazyl zyskał dom prawdziwy dom w którym jest najważniejszy ...Jest kochany rozpieszczany i szczęśliwy tak jak mu obiecała jego pani...Jednak od pewnego czasu to szczęście znikło...znikł ten piękny błysk jego zielonych oczu..coś było nie tak ...  Bazyl zaczął utykać na tylną łapkę i zaczął nią powłóczyć pojawił się ból ...Ciocia natychmiast zabrała go do weterynarza tam zostały wykonane badania rtg i został wdrożone leczenie...Niestety to nie pomogło z dnia na dzień było coraz gorzej ...kolejni weterynarze kolejne leki i żaden nie potrafił postawić diagnozy co tak naprawdę mu dolega jak mu pomóc...kiedy dostałam telefon od cioci usłyszałam tylko płacz i cichy głos Paula proszę ja nie wiem co już robić...wet powiedział że Bazyl ma zanik mięsni i guz i że już nie można mu pomóć.. uśpienie...a ja nie mogę tego zrobić przecież to mój przyjaciel kocham go ....na dodatek to wszystko przerosło moje możliwości finansowe..

Bazyl niestety nie czuje się dobrze sterydy które dostaje już nie pomagają  ...jest coraz słabszy nie może sie poruszać..każdy ruch to ogromny ból...a on tak bardzo chce żyć ...Po diagnozie weta okazało się,że jest ucisk -zwyrodnienia w  tylnej części kręgosłupa ,który uciska nerw i promieniuje do przedniej łapy tym samym powodując ogromy ból uniemożliwiający poruszanie się...Jednak pojawiła się szansa dr.Hubert podjął się leczenia i chce pomóc Bazylowi i jego właścicielce...

Niestety potrzebny jest tomograf  z kontrastem na który nie stać ciocie i tu jest problem...bo chodzi o życie jej przyjaciela a tylko dzięki tk będzie można określić dokładne umiejscowienie zwyrodnienia i podjąć dalsze decyzje dotyczące leczenia ...

Dlatego zwracamy się z ciocią do Was kochani z wielką prośbą o pomoc!!! o pomoc w opłaceniu tk który może uratować życie Bazylowi ....Bardzo będziemy wdzięczne z całego serca za każda złotówkę ,która pomoże uratować  mu życie...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Kaźmierczak - awatar

Paulina Kaźmierczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij