
Artur zmaga się z autyzmem i potrzebuje intensywnej terapii, by móc rozwijać się i funkcjonować jak rówieśnicy. Niestety, koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie.
Zwracamy się z prośbą o wsparcie – każda złotówka ma znaczenie!
🙏 Dziękujemy za pomoc i udostępnienia!
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!