Zbiórka Mapy regionu sieradzkiego - zdjęcie główne

Mapy regionu sieradzkiego

107 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Tameczka - awatar

Piotr Tameczka

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Nazywam się Piotr Tameczka. Z wykształcenia jestem nauczycielem  j. niemieckiego, z zamiłowania lokalnym podróżnikiem i przede wszystkim miłośnikiem ziemi sieradzkiej. Jestem także twórcą blogów: https://sieradzkiewsie.blogspot.com/ oraz https://toponimiasieradzka.blogspot.com/

i współautorem projektu:

https://www.facebook.com/mapyregionusieradzkiego/

Chciałbym zebraną sumę przeznaczyć na zakup skanów map dotyczących ziemi sieradzkiej, a które znajdują się w Archiwach Państwowych (AGAD, AP w Łodzi i inne).  Koszt skanu to mniej więcej 10 zł za jedną mapę. Zebrana suma pozwoli mi pozyskać co najmniej 400 map.

Mapy chciałbym wykorzystać w celu ich uporządkowania, zebrania wszystkich nazw miejscowych, a także stworzenia nakładek osadzanych na mapach współczesnych. Dzięki tej technice można odtworzyć nie tylko położenie dawnych budynków, ale również przebieg nie istniejących już dróg, zmieniający się stan zadrzewienia i wiele innych ciekawych rzeczy.

Wszystkie efekty swojej pracy udostępniam za darmo osobom zainteresowanym. Wszystkim darczyńcom będę niezmiernie wdzięczny za każdą wpłaconą kwotę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
107 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Tameczka - awatar

Piotr Tameczka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
AS ZDW - awatar
AS ZDW
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij