Zbiórka Krąg Kobiet Twórczych - zdjęcie główne

Krąg Kobiet Twórczych

5 261 zł  z 44 000 zł (Cel)
Wpłaciło 248 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Agata Ziemlewska - awatar

Joanna Agata Ziemlewska

Organizator zbiórki

Nazywam się Joanna Agata Ziemlewska Wieczorek i jestem administratorką grupy Krąg Kobiet Twórczych, której prowadzenie przekazała mi inna kreatywna kobieta.

Nie spodziewałam się takiego wzrostu grona twórczych kobiet,gdy podejmowałam się tego zadania. Widząc jednak ich potencjał  i niespożytą pomysłowość, zdecydowałam się sięgnąć po wsparcie,by wspólnie z moderatorką Karoliną współtworzyć przestrzeń,w której jakości drzemiące w twórczości kobiet będą wspierały zarówno je same,jak i otoczenie,w którym tworzą.

Zgromadzone środki mają służyć bieżącej obsłudze,która wraz ze wzrostem grupy naturalnie angażuje coraz więcej uwagi i czasu od administracji oraz inwestowaniu w rozwój tematycznych umiejętności,by pasja mogła przerodzić się w trwały element współtworzenia rzeczywistości opartej na  wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W imieniu wszystkich Twórczych Kobiet głęboko dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.2023
  22.01.2023

  Powodzenia w rozwoju :)

 • Joanna Bonowicz - awatar

  Joanna Bonowicz

  10.01.2023
  10.01.2023

  Wpłata na wsparcie zrobiona :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2022
  19.12.2022

  Wpłacone 🙂

5 261 zł  z 44 000 zł (Cel)
Wpłaciło 248 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Agata Ziemlewska - awatar

Joanna Agata Ziemlewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 248

Wiktoria Vogel - awatar
Wiktoria Vogel
20
Weronika Wolender - w ramach ArteBara - awatar
Weronika Wolender - w ramach ArteBara
20
Glam - awatar
Glam
20
Kwiatpaproci art - awatar
Kwiatpaproci art
20
Dorota Kowalczyk - awatar
Dorota Kowalczyk
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Katarzyna Kotlińska - awatar
Katarzyna Kotlińska
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Julia K. - awatar
Julia K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij